Odstávka hry a nový přihlašovací systém

#1

Vážení trenéři,

odstávka byla dokončena, děkujeme za trpělivost.

Hra byla převedena na nový přihlašovací systém. Tato změna vaši hru nijak neovlivní, pouze zlepší celkové fungování.

Nyní je už také možné si změnit přihlašovací e-mail. To lze provést kliknutím na vaši ikonku v pravém horním rohu (musíte se nacházet jinde, než v Diskuzi).

Pokud byste narazili na jakékoli potíže, neváhejte nám napsat zde, na e-mail fantasy@sazka.cz nebo na chatu.

Sazka Fantasy

12 Likes
#4

Dobrý vecer, přihlašuji se přes Fb a to v mobilu. Před úpravou jsem byl pořád prihlasene. Nyni jsem pokaždé odhlaseny a musím se znovu prihlasovat. Nic závažnyho to neni jen to otravuje:) Tak se chci zeptat jestli bylo toto plánované :slight_smile:

#5

Děkujeme za informaci. Zjistíme, zda by se to nedalo změnit.

Na počítači určitě není potřeba se vždy přihlašovat.

Jaký máte na mobilu prohlížeč?

1 Like
#6

prohlížeč Google chrome

#7

Otestovali jsme to na Androidu v Chrome. I po vypnutí prohlížeče nám tam přihlášení pomocí Facebooku zůstává, nemusíme se tedy přihlašovat znovu. Možná to tedy bude způsobeno nastavením vašeho prohlížeče.

Zkuste si ke svému účtu nastavit heslo a přihlásit se znovu už pomocí emailu a hesla, ne přes Facebook. To by mohlo problém vyřešit.

1 Like
#8

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat zda plánujete i nějakou android aplikací na sázka fantasy nebo už to necháte čisté přes internetový prohlížeč protože přes mobil se mě to moc nelíbí že musím lest přes web prohlížeč a to mám relativně velký telefon Xiaomi Redmi 5+, ale hold prostě to nefunguje na 1čku. Děkuji za odpověď

#9

Ahoj, web SF je udělaný tak, aby fungoval co nejlépe i v mobilu. Aplikaci bychom vyvinout chtěli, ale zatím si prostě musíme vystačit s tímto systémem, protože aplikace je obrovská investice jak časová, tak především finanční.

1 Like
#10

Jeden takovy figl - neni to 100% ale pokud nekomu vadi prohlizec - otevrete si v prohlizeci Sazka Fantasy (na mobilu) - tuknete na menu prohlizece (tecky nahore) a kliknete na “Přidat na plochu” - potvrdte dialog a na plose se vam objevi ikonka Sazka Fantasy - otevrete Sazka Fantasy s pomoci ni a ne primo pres prohlizec - je to tak o neco malo lepsi (zmizi vyskakovaci menu prohlizece apod) i kdyz ne 100%.

5 Likes