Odložený zápas

Ahoj,je odložen zápas M.City-W.H. Jak se to bude řešit v soutěži ?

2 Likes

Tak v ramci regulernosti se to vyhodnoti,az tento zapas bude sehran v nahradnim terminu.

1 Like

Ajajaj :thinking: tak to je nepříjemné - co jsem se tak koukal na sestavy - spousta lidí má mnoho hráčů z tohoto duelu. Sám jsem zvědav, jak vedení soutěže rozhodne… ??

1 Like

V minulosti vždy platilo, že pokud byl zápas odložen před startem kola, tak se nepočítal. Tato informace byla dopředu známa a každý mohl vyřadit ze svého týmu hráče z odloženého zápasu. Na případ, kdy se zápas odložil v průběhu kola si nepamatuji. Jen matně, že se myslím v minulosti jednou čekalo jak se odehraje odložený zápas a vyhodnocení kola bylo myslím až za 2-4 týdny. Uvidíme co přinese oficiální vyjádření týmu Sazka Fantasy. Jen pro zajimavost přikládám co jsem postavil do tohoto kola a prosím nesmějte se, je to k pláči :smiley:.

3 Likes

Otázka ještě je na kdy je odložen.Může se klidně odehrát během týdne.A to je v rámci tohoto kola fantasy.Asi budeme muset počkat na přesnější informace.

2 Likes

Nu času na změnu už mnoho není :smiley: Já asi každopádně nebudu spoléhat na to, že by se ten zápas započítával a švihnu tam hold playery toho zápasu Sheffieldu s Bournemouthem :slight_smile:

Tiež si pamätám to, že ak sa zápas zruší ešte pred začiatkom kola, tak sa do výsledkov nepočíta. Ale aby sa zrušil počas kola, na takú situáciu si nespomínam. :slight_smile:

1 Like

Inak MASH4077, tebe zostáva len veriť, že to nebude za nulu. :smiley:

2 Likes

Ahoj všem :beer: Při rozhodování s osudem zápasu bude záležet na novém datumu utkání. Výhodou tohohle kola je, že se hraje ve 2 týdnech, takže čas na dohrávku je. :slight_smile: jinak v minulosti platilo, že pokud byl zápas vyřazen, všichni aktéři utkání měli 0 bodů. No uvidíme, co ohlásí vedení PL. Ale čas na rozumnou dohrávku a počkání je. :slight_smile: Více informací přineseme později.

6 Likes

Upřímně pokud budou mít hráči těch 2 týmu 0 bodů tak to bude pěkně nespravedlivé :slight_smile: to už radši zrušit celé kolo nebo počkat klidně i měsíc na vyhodnocení

Hele takhle to je vždy a my nemůžeme čekat 3-4 týdny s vyhodnocením. Je to prostě riziko hry. Každopádně velmi neoficiální zpráva z webu efotbal.cz.

Jelikož Premier League má nově zavedenou zimní přestávku (v únoru je nově čtrnáctidenní pauza, během které si vždy týden odpočine polovina z dvaceti týmů), tak byla o víkendu naplánována pouze čtyři utkání. Dalších šest zápasů se odehraje ze týden. Je pravděpodobné, že mezi nimi bude i zápas mezi West Hamem a City.

City navíc hrajou LM až ve středu 26.2… Tak by to snad mělo vyjít. Ale oficiální zpráva, podle které se to bude řídit, to zatím není!!

2 Likes

Tak je vyhoda,ze toto kolo je roztazeno do 14 dnu,takze,pokud se nehraji v tydnu v Anglii pohary,cas na dohravku bude.A myslim si,ze by se dalo urcite pockat aspon tyden po odehrani kola,nikoho by to nezabilo.Ja mam bodu uz dost,a hracu M.City v sestave jen 3,ale co jsem koukal,vetsina hracu ma podstatne vice,tady nekdo i vsech 11 hracu a ty by to postihlo.Takze se v ramci regulernosti pockalo,az se dohraji vsechny zapasy tohoto kola.Ale rozhodujici slova maji kluci,co sefuji.Pekny vecer a hodne presnych tipu preje Honza.

2 Likes

Taky si myslím že M.C. by měl mít zájem to odehrát v následujícím týdnu kdy má volno.Ale uvidíme až bude oficiální info.

2 Likes

Jasně, v tomto případě můžeme čekat poměrně dlouho, ale myslím si, že ne dýl, než do středy 20.2. i s ohledem na vypsání dalších kol. Každopádně uvidíme, jaké bude rozhodnutí ligy a i moje datum berte prosím s rezervou. :slight_smile: Pěknej večer i tobě, Škodovko :beer:

2 Likes

Obzvlášť ve chvíli, kdy 1. března se odkládá ligový zápas s Arsenalem kvůli EFL Cupu, kde Citizens vyzvou Aston Villu a hnedka 4.3. je čeká Sheffield v FA a 8. manchesterské derby v lize. :slight_smile:

Tak třeba odehraje životní zápas Suk,dá City hattrick a West Ham vyhraje 3:0,tak aby na tom nebyli ti koučové,co co mají sestavu celou ze City nakonec ještě hůř,než kdyby měli nulu za zrušený zápas :rofl::rofl:…fotbal někdy nemá logiku :sweat_smile:

3 Likes

Tak hattrick Suka by mi zrovna nevadil.Mám ho tam.Za ty prachy.

2 Likes

Vítku, pokud dojde na situaci, že zápas bude vyřazen z tohoto kola, tak by stálo za úvahu nepočítat toto kolo do celkového žebříčku PL. Dost by to ovlilnilo celou soutěž.

Jiří, to je asi taková pravděpodobnost jako, že se ti narodí paterčata :smiley: A i kdyby, tak mě to vůbec nebude trápit. Daleko více mě trápí ten mezek, kterého mám rozdělaného na stole :smiley:

1 Like

Uvidíme, jak to bude všechno a uvidíme, kolik hráčů je v jednotlivých sestavách. :slight_smile: