Odložený zápas

#1

Ahoj,je odložen zápas M.City-W.H. Jak se to bude řešit v soutěži ?

2 Likes
#2

Tak v ramci regulernosti se to vyhodnoti,az tento zapas bude sehran v nahradnim terminu.

1 Like
#3

Ajajaj :thinking: tak to je nepříjemné - co jsem se tak koukal na sestavy - spousta lidí má mnoho hráčů z tohoto duelu. Sám jsem zvědav, jak vedení soutěže rozhodne… ??

1 Like
#4

V minulosti vždy platilo, že pokud byl zápas odložen před startem kola, tak se nepočítal. Tato informace byla dopředu známa a každý mohl vyřadit ze svého týmu hráče z odloženého zápasu. Na případ, kdy se zápas odložil v průběhu kola si nepamatuji. Jen matně, že se myslím v minulosti jednou čekalo jak se odehraje odložený zápas a vyhodnocení kola bylo myslím až za 2-4 týdny. Uvidíme co přinese oficiální vyjádření týmu Sazka Fantasy. Jen pro zajimavost přikládám co jsem postavil do tohoto kola a prosím nesmějte se, je to k pláči :smiley:.

3 Likes
#5

Otázka ještě je na kdy je odložen.Může se klidně odehrát během týdne.A to je v rámci tohoto kola fantasy.Asi budeme muset počkat na přesnější informace.

2 Likes
#6

Nu času na změnu už mnoho není :smiley: Já asi každopádně nebudu spoléhat na to, že by se ten zápas započítával a švihnu tam hold playery toho zápasu Sheffieldu s Bournemouthem :slight_smile:

#7

Tiež si pamätám to, že ak sa zápas zruší ešte pred začiatkom kola, tak sa do výsledkov nepočíta. Ale aby sa zrušil počas kola, na takú situáciu si nespomínam. :slight_smile:

1 Like
#8

Inak MASH4077, tebe zostáva len veriť, že to nebude za nulu. :smiley:

2 Likes
#9

Ahoj všem :beer: Při rozhodování s osudem zápasu bude záležet na novém datumu utkání. Výhodou tohohle kola je, že se hraje ve 2 týdnech, takže čas na dohrávku je. :slight_smile: jinak v minulosti platilo, že pokud byl zápas vyřazen, všichni aktéři utkání měli 0 bodů. No uvidíme, co ohlásí vedení PL. Ale čas na rozumnou dohrávku a počkání je. :slight_smile: Více informací přineseme později.

6 Likes
#10

Upřímně pokud budou mít hráči těch 2 týmu 0 bodů tak to bude pěkně nespravedlivé :slight_smile: to už radši zrušit celé kolo nebo počkat klidně i měsíc na vyhodnocení

#11

Hele takhle to je vždy a my nemůžeme čekat 3-4 týdny s vyhodnocením. Je to prostě riziko hry. Každopádně velmi neoficiální zpráva z webu efotbal.cz.

Jelikož Premier League má nově zavedenou zimní přestávku (v únoru je nově čtrnáctidenní pauza, během které si vždy týden odpočine polovina z dvaceti týmů), tak byla o víkendu naplánována pouze čtyři utkání. Dalších šest zápasů se odehraje ze týden. Je pravděpodobné, že mezi nimi bude i zápas mezi West Hamem a City.

City navíc hrajou LM až ve středu 26.2… Tak by to snad mělo vyjít. Ale oficiální zpráva, podle které se to bude řídit, to zatím není!!

2 Likes
#12

Tak je vyhoda,ze toto kolo je roztazeno do 14 dnu,takze,pokud se nehraji v tydnu v Anglii pohary,cas na dohravku bude.A myslim si,ze by se dalo urcite pockat aspon tyden po odehrani kola,nikoho by to nezabilo.Ja mam bodu uz dost,a hracu M.City v sestave jen 3,ale co jsem koukal,vetsina hracu ma podstatne vice,tady nekdo i vsech 11 hracu a ty by to postihlo.Takze se v ramci regulernosti pockalo,az se dohraji vsechny zapasy tohoto kola.Ale rozhodujici slova maji kluci,co sefuji.Pekny vecer a hodne presnych tipu preje Honza.

2 Likes
#13

Taky si myslím že M.C. by měl mít zájem to odehrát v následujícím týdnu kdy má volno.Ale uvidíme až bude oficiální info.

2 Likes
#14

Jasně, v tomto případě můžeme čekat poměrně dlouho, ale myslím si, že ne dýl, než do středy 20.2. i s ohledem na vypsání dalších kol. Každopádně uvidíme, jaké bude rozhodnutí ligy a i moje datum berte prosím s rezervou. :slight_smile: Pěknej večer i tobě, Škodovko :beer:

2 Likes
#15

Obzvlášť ve chvíli, kdy 1. března se odkládá ligový zápas s Arsenalem kvůli EFL Cupu, kde Citizens vyzvou Aston Villu a hnedka 4.3. je čeká Sheffield v FA a 8. manchesterské derby v lize. :slight_smile:

#16

Tak třeba odehraje životní zápas Suk,dá City hattrick a West Ham vyhraje 3:0,tak aby na tom nebyli ti koučové,co co mají sestavu celou ze City nakonec ještě hůř,než kdyby měli nulu za zrušený zápas :rofl::rofl:…fotbal někdy nemá logiku :sweat_smile:

3 Likes
#17

Tak hattrick Suka by mi zrovna nevadil.Mám ho tam.Za ty prachy.

2 Likes
#18

Vítku, pokud dojde na situaci, že zápas bude vyřazen z tohoto kola, tak by stálo za úvahu nepočítat toto kolo do celkového žebříčku PL. Dost by to ovlilnilo celou soutěž.

#19

Jiří, to je asi taková pravděpodobnost jako, že se ti narodí paterčata :smiley: A i kdyby, tak mě to vůbec nebude trápit. Daleko více mě trápí ten mezek, kterého mám rozdělaného na stole :smiley:

1 Like
#20

Uvidíme, jak to bude všechno a uvidíme, kolik hráčů je v jednotlivých sestavách. :slight_smile: