Odehraných 60 minut

#1

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, když hráč v základní sestavě odehraje pouhých 59 minut a je střídán zda-li dostane nějakých určený počet bodů.

Díky za odpověď :raised_hands:

#2

pokud nemá asistenci, gol, či nějakou kartu tak je za 0b

#3

jo to dvojitý střídání Urugugaye v 59. asi pár lidí naštvalo :slight_smile:

2 Likes
#4

Nene, aby hráč měl nějaké body, musí tam být čas 60:00 a delší.

1 Like
#5

By se mohlo počítat i nastavení prvního poločasu, to je taky nějaká minuta :grinning: By pak získal nějaké body i hráč, který odehraje 59 minut :grinning:

1 Like
#6

to je teda pekna volovina :smiley:

#7

Co je na tom za volovinu? Tohle je naprosto běžná praxe VŠUDE. Volovina je odměňovat hráče za minutu na hřišti stejnými body, jako pro hráče, co dře celých 90 a znamená mnohonásobný risk v podobě karet nebo v obraně obdržených gólů… :wink:

1 Like
#8

Ale blbost je že hráč co odehraje 59minut má stejně nulu jako hráč který ani nenastoupil. Včera u dvou hráčů jeden Portugalec a jeden urugvajec. Vůbec nebylo jasný co kdo bude hrát v záloze u urugvajcu tak hledám přemýšlím kdo asi bude hrát a paráda vidím Rodrígueze v základní sestavě takže sem trefil ale vyšlo by to nastejno jako tam dát toho co nehrál

1 Like
#9

Někde prostě ta meta bejt nastavená musí. Já bych klidně dával bod za základní sestavu, ale to se již u nás v minulosti zrušilo.

1 Like
#10

Ten bod za základní sestavu by byl snad i ideální :slight_smile: jaký byl byl důvod zruseni?

1 Like
#11

Zvýhodňovalo to hráče, kteří čekali na základní sestavu.

1 Like
#12

Hráč který si udělá čas a počká na základní sestavu tak přeci hře věnuje více času a často mu na hře a výsledku záleží více, tak si tu výhodu zaslouží nebo ne? Na sestavu se můžeš podívat na mobilu a udělat změny během pár minut.

4 Likes
#13

@Palic5288 vidím to stejně :+1:

1 Like
#14

šlo o to, že to zvýhodnění nebylo podle našich průzkumů úměrný tomu věnovanýmu času.

1 Like
#15

To že hráči hraje třeba jen 9 fotbalistů musí být nevýhoda oproti tomu kterými hraje všech 11 ať už se čekal na sestavy nebo ne :slight_smile: a rozhodně si nemyslím že to je nějaký podraz počkat si na sestavy

#16

Jo, ale proč dávat hráči body jen za to, že veze na trávník, když tam pak nepředvede žádnej um :slight_smile:

#17

Neprevede um ? To nemůžeš takhle říct , některý jsou vynucený (červená karta, zranění třeba v 55minute) , taktické střídání (tým který vede,vystřídá ofenzivního hráče za defenzivniho)… A aby živ hráči byli ohodnoceni, jako ty co do zápasu nenastoupil vůbec je přeci hloupost… Kolikrát ani ty sestavy dopředu neznáš, max z jednoho zápasu, tipnes dobře hráče, levného, co moc nenastupuje, ale asi dostane šanci, a jde ven v 59minute(z různých možnosti , do hlavx trenéra nevidíme) a nedostane ani bod? To je to pak spíše vic o náhodě než o “umu”. :smile:

2 Likes
#18

Mě by spíš zajímalo, z jakého důvodu nemá Argentina ve včerejších statistikách obdržené goly.

#19

Jaké hráče máš konkrétně na mysli?

#20

Messi Mascherano. Nemají ve statistikách mínusy za obdržené góly.