Novinky v obchodě

tokeny
obchod

Ahoj trenéři!
:christmas_tree: Vánoce se blíží a tak přidáváme novinky do našeho obchodu. :gift:
Za 300 tokenů si můžeš pořídit 2 gumové náramky Sazka Fantasy.

Poté nabízíme výhodný prosincový balíček, který si můžeš pořídit do konce roku, ale pozor! Každý uživatel pouze jednou!
V něm za výhodnou cenu 800 tokenů dostaneš 2 náramky, 10 samolepek a 100 kč odměnu na portál Sazka.cz!

Objednávat můžete klasicky přes e-mail. Jen prosím nezapomínejte psát adresu a údaje k vašemu Sazka účtu. :slight_smile:

Super! :heart_eyes::heart_eyes:. Hned to jdu objednat :+1:.

Skvělá nabídka !! :+1: :+1:

Jsme rádi, že se nabídka líbí :slight_smile:

Můžu se zeptat mám 400 něco tokenů a chtěl bych ty dva náramky za těch 300 ale nevím jak to mám objednat

Ahoj, napiš nám na mail fantasy@sazka.cz, že bys rád objednal náramky a rovnou napiš adresu, kam je máme zaslat. :slight_smile:

Poštovné je zdarma ?

Pro vás jo, platíme ho my :slight_smile:

Když si o náramky napíšu na email automaticky se mi odečtou tokeny? Nebo to bude trvat delší dobu?

trvá to podle toho, jak to rychle zvládneme :slight_smile:

Já je měl odečtený snad ještě dřív, než jsem odeslal mail.
Nutno podotknout, že šlo o 1.500 tokenů, tak asi měli kluci strach, abych je ještě někde “nerozfofroval” :smile:

A balicek s trickom nebude? :frowning:

Ahoj, tričko je drahý samo o sobě a levněji ho dát nemůžeme.

Tričko s vlastnoručním podpisem týmu Sazka Fantasy. To by byla cena za všechny tokeny :wink: :smile:

s věnováním a přáním krásného roku :smiley: :beer:

pohodka :smiley: myslel som že či náhodou nejaké náramky alebo samolepky k tomu napr. za 2700 alebo tak … ale to je jedno :slight_smile:

kdy by mi ty naramky mohli prijit kdyz jsem je objednaval 9.12.2018

Do kdy je možné náramky objednat, máte jich ještě dost? Začal jsem hrát v září, dost mě to baví a ceny jsou skvělé, mám 270 tokenů a doufám, že se mi podaří získat těch 30 co nejdříve.

Náramků je hodně, takže je určitě stihneš :slight_smile: