Nová domovská stránka hry

Ahoj trenéři!

Ještě před startem hokejového MS přinášíme jedno vylepšení. Určitě jste si již všimli, že máme novou domovskou stránku Sazka Fantasy, která je teď mnohem nabitější informacemi!

V levé části najdete přehledně seřazené turnaje a soutěže, v pravé pak novinky ze hry a diskuze, nejlepší týmy nebo třeba zajímavé výhry. Doufáme, že vás tento krok potěšil a usnadní vám pohyb po stránce.

Jo a nezapomeňte. Mistrovství světa v hokeji začíná již tento pátek a během turnaje si rozdáme ceny v celkové hodnotě 140 tisíc! Ukaž, že jsi nejlepší!

6 Likes

Logo Ligy Mistrů na černém podkladu není skoro vidět, stejně jako fialový znak Premiér Líg!

@Lippy74, děkujeme za upozornění. Problém předáváme programátorům.

1 Like

Dobry den, vsechna loga maji bily podklad. Takze by videt byt melo.
Muzu Vas poprosit o nazev a verzi prohlizece, ve kterem se na stranku divate a idealne i screenshot?

Logo Ligy mistrů je například u přehledu Moje týmy, fakt jen celé černé a na podkladu černé opravdu není moc vidět. Pokud se však na to najede kurzorem, tak řádek zešediví a už je viditelné lépe! Stejné je to pro fialové logo Premier League.
Jinak se jedná o prohlížeč Mozilla Firefox Quantum 59.02.2

1 Like

Jasne, uz to vidim. Neco s tim provedeme, diky :wink:

1 Like

Nová stránka nic moc. Lepší to pro mě bylo v úzkých řádcích a vešlo se tak všechno na obrazovku, bylo to přehlednější. U nové domovské stránky se musí rolovat, což mi nevyhovuje.

2 Likes

To mě mrzí @Sumavan, že se ti nelíbí. Na druhou stranu, obrovské pozitivum je, že vidíš na jedné stránce jak turnaje, tak i novinky, komunitu atd. Věřím, že se ti stránka časem zalíbí :slight_smile:

1 Like

Souhlasím s @Sumavan. Toto skutečně není moc přehledné. Když se chci podívat na chystané turnaje s pozdějším datem uzávěrky, musím hodně scrollovat a lehce se stane, že něco přehlédnu. Nešla by třeba zavést možnost přepnutí do zobrazení jaké je např. v sekci Moje týmy?

Souhlas se @Sumavan a @2Forty2 . Poslední dny trochu bojuji s časem a už jsem přehlédl jeden turnaj. Pěkné, ale v jednoduchosti je síla. Indexové stránky nechat, ale kdyby šel udělat přehlednější start připravovaných kol.

Přesně tak, mnohem přehlednější bylo původní zobrazení. Další novinky , jako např. odkaz na facebook, nejlepší sestavy, nejlepší trenéři, komunita atd. by mohly být na samostatné straně v novém provedení, které by pro to vhodné bylo.

Nova Lobby je hodne kvuli novackum. Chapu, ze kdyz jedete vylozene jen po datech, tak vam vlastne grafika prekazi. :wink:
Zkuste mi sem treba napsat podle ceho se orientujete, co je pro vas v seznamu soutezi dulezite a proc.
Je to logo ligy, datum, pocet hracu? Co hledate, kdyz si vybirate, jestli budete hrat?

Nově vyhlášená soutěž by se měla nějak barevně odlišit, stačila by ikona “HRÁT ZDARMA” či “VSADIT 50 B” nějak barevně zvýraznit. Opravdu v tom přehledu se lze nyní dost špatně vyznat!

No vzdycky tlacitko pro vstup do souteze ukazuje jeji spravny stav. Takze kdyz nemas roster, je tam HRAT ZDARMA pripadne VSADIT TOKENY atd… pokud je to turnaj, je tam treba DOKONCIT, kdyz ti chybi hraci… nebo jsou tam videt stavy, kdyz uz se soutez hraje…
Takze zrovna tahle informace tam je, meli jsme za to, ze dost jasne viditelna.

V tom, co tu zmiňuje @Lippy74, bych úplně problém neviděl. Pro mě osobně je nejdůležitější přehlednost turnajů, tzn. abych rychle a snadno viděl vypsané turnaje s datem (vč. času) uzávěrky. Naprosto vyhovující v tomto byla původní úvodní stránka (nebo nyní sekce Moje týmy). Rozumím, že nynější podoba je na oko více přitažlivá, ale skutečně ztrácí na přehlednosti. Proto jsem navrhoval, jestli by nebyla možnost přepnutí i do přehlednější podoby. Současná atraktivní úvodní stránka by byla zachována, a zároveň by tu byla alternativa pro hráče upřednostňující praktičnost před vzhledem.

Kdy se budou aktualizovat soupisky? Děkuji.

Stále pracujeme na aktualizaci soupisek, řešíme technické potíže a bohužel to trvá déle. Co nejdříve zbývající nominované hráče doplníme!

Změna zaregistrována a je to mnohem lepší, za me tedy velký palec nahoru :wink:

Domovská stránka vypadá moc dobře,ale to co jste podcenili s tím návalem lidí a výpadkem stránky od 15:45 až do začátku je fakt super. Jsem s vámi od samého začátku,ale po téhle zkušenosti se mi už moc sestavy nechce tipovat. Jsem hodně zklamán!!

Výpadek při těch pár tisících soutěžících, to snad ne? Doufám, že necháte soutěžící vstoupit do tohoto kola ještě jednou před večerními zápasy ve 20.15. Díky.