NHL - tipovačka

Ahoj vespolek,
nebude někdo hrát, jakoukoli formou NHL. Můžeme třeba jen tipovat první zápas dne. Nebo třeba dáme jen 2 nebo 3 hráče a budeme počítat body, to je fuk, hlavně něco. Kdyby se tady pár nadšenců našlo, založil bych miniligu. Hokeji zdar - Martin. :ice_hockey:

2 Likes

Ahoj, co vím tak RoKo něco pořádá, zkus to tu projet :slightly_smiling_face:

1 Like

Roko jede nějaký ofiko NHL draft - ale je to tam vše v angličtině. Já už jsem starší ročník - pro mě je bohužel maximum ruština :smile:

1 Like

No Martine,určitě bych hrál,mám už dlouho rozpracovanou takovou mini NHL soutěž,princip by byl v tom vybrat dejme tomu tak 7 zápasů ve 4 denních cyklech a z těch zápasů natipovat dejme tomu 4 obránce a 4 útočníky a u nich počítat body podobně jako tady v SF,ale trochu jednodušeji ( jen goly,asistence,trestné minuty apod.).Pokud by se našli nadšenci,kteří by to chtěli hrát,tak to udělám,ale potřeboval bych jenoho,nebo 2 spolehlivé pomocníky na počítání,mám tady více aktivit,sám to nedám :slightly_smiling_face:

2 Likes

Paráda Jirko !:+1::+1::+1: Jdu do toho a hlásím se jako pomocník při počítání bodů. Jupííí !:goal_net:

1 Like

já bych si s Vámi zahrál

1 Like

Tak pokud bude zájem,tak to ještě teď večer rozjedu,ale bez miniligy,2 vlákna,jedno přihlášení a pokec a druhé zasílání sestav,ale max.tak pro 15 lidí asi :grinning:

2 Likes

Já bych ti určitě pomohl, ale hokeji vůbec nerozumím, max tak MS :smile: ale jestli to vyjde tak přeju hodně štěstí :+1::slightly_smiling_face:

1 Like

Naprosto souhlasím, klidně 10 lidí by stačilo. Necháme ale pár dnů na přihlášení… ?? Už se těším !! :clinking_glasses:

Uvidíme,každopádně bychom začli až od zápasů,které se hrají 4.10. :wink:

Rád se přidám :slight_smile: :slight_smile:

I ja.Byli jsme s Martinem u Roka,ale Martin vycouval hned a ja po case taky.Ja bych navrhoval tydenni cyklus,vybrat treba z kazdeho dne 2 zapasy,ale tak aby kazdy tym NHL byl obsazen ten tyden 1 zapasem.A to na golmana plus 10 hracu ,jako se hraje nase liga.NHL a odvazlivcum zdary.Honza.

2 Likes

Ja ani tu samozrejme nemôžem chýbať. :smiley: :wink:

1 Like

JejdaRoko nas zase vycmuchal.-XDDDD.Hele Roko,mame v parte Tipovacka celkovych poradi 2019-2020 nejakeho vetrelce…–

Ahoj,to,aby byla obsazena všechna mužstva neuděláš,navrhuji výběr z deseti zápasů a klidně golman + 10 hráčů…to by šlo :slightly_smiling_face:

Sekyrko,no ja to myslel asi tak,ze by se vybrali max. 2 zapasy denne a 2x 7 je 14 zapasu a mas v tom 28 muzstev.Ale tak to udelaj tak,aby to vyhovovalo Tobe a my se prizpusobime.

1 Like

Presne tak, ty to riadiš, ty určuješ pravidlá. :wink:

1 Like

Jestli do toho můžu trochu kecat, tak bych těch hráčů dal míň. Třeba tak 6 nebo 7. Bude s tím spousta práce. Ale hlavní slovo má pochopitelně Jirka. Já budu fakt rád za cokoliv.
A myslím, že se můžeme třeba po týdnu střídat z vyhodnocováním - co vy na to…?

Kluci,ja nejsem tak technicky schopny a zacla soutez kuzelky,dale hram bowling a nohejbal.Takze 4-5 dni nejsem prakticky doma a cas bych na to asi nemel.A to nechodim uz skoro trenovat.

Pokud něco rozjedete tak se také pridam