NHL mini soutěž 2019 /2020

sta%C5%BEen%C3%BD%20soubor

NHL mini soutěž

:slightly_smiling_face: Jelikož nám to z kamarádem HAMMEREM nedalo a bez NHL nemůžeme být :slightly_smiling_face:…rozhodli jsme se uspořádat pro pár nadšenců takovou mini Fantasy NHL.
Na každých pět dní bude vypsáno jedno kolo,které bude obsahovat 8-10 zápasů.
Na každé kolo volíš sestavu ,která bude (zatím) obsahovat 4 obránce a 6 útočníků.
Každý hráč obdrží body,podobně jako zde na SF,bodování bude ale trochu skromnější,budou body za goly,asistence,výhru v zápase,budou také mínusové body za tresty,neproměněné nájezdy apod.Vše je ještě ve fázi dolaďování.
Bodování bude během zítřka oznámeno.
Hra bude tak max.pro 12-15 hráčů,bude i dobrovolná soutěž o nějaký ten bank :moneybag:

1.kolo začne zápasem,který se hraje až 4.10.
Bude zřízeno ještě vlákno NHL - sestavy a výsledky,kam se budou vkládat sestavy na jednotlivá kola a kde bude probíhat vyhodnocování a kde také bude nabídka zápasů v daných kolech.
Ofiko pro nás bude Livesport,odkud budou čerpány veškerá data.

Takže,kdo má chuť si s námi zahrát,je nutno se závazně přihlásit zde v tomto vlákně :ice_hockey::goal_net:

Bodování:

U všech hráčů:
:boxing_glove: Trest 2 min. (-1)
:boxing_glove: Osobní trest 10min. (-1)
:boxing_glove: Trest 5 min. (-2)
:boxing_glove: Trest do konce zápasu (-3)
:boxing_glove: Mínus bod (od 2.kola)
:white_check_mark: Výhra v zápase (+1)
:white_check_mark: Asistence (+2)
:white_check_mark: Bonus za hattrick (+3)
:white_check_mark: označ kapitána - C- ( dvojnásobek bodů) …až od 2.kola
:white_check_mark: Plus bod (od 2.kola)
:white_check_mark: Tři střely na branku-SB- (+1)…od 4.kola
:white_check_mark: Bodyčeky ----každé 2 (+1 b. )
:white_check_mark: Bloky (zblokované střely) — každé 2 (+1b.)…od 2.části.
:white_check_mark: Ice time (odehraný čas) — nad 20 minut (+1b.)…neplatí pro brankáře…od 2. části.
Gól obránce :
:white_check_mark: (+6)
čísté konto obránce :
:white_check_mark: +1

Gól útočníka :
:white_check_mark: (+4)

:goal_net: Hrajeme až do konce zápasu ,tudíž se počítá jakýkoliv zápis i z prodloužení,či góly z rozhodujících nájezdů :goal_net:

4 Likes

Tak já se hlásím :smiley:

Tak ja se taky hlasim,.–

1 Like

Ja tiež. :ice_hockey: :wink:

1 Like

Jdu do akce… :goal_net::slightly_smiling_face:

Jirko, nevyprdme se ze začátku na mínusové body ?? Něco za gól, něco za asistenci i to vítězství je bezva. Ze začátku v tom počítání budu asi strašně plavat, nemám tvé zkušenosti. Ale jestli těch mínusových nebude moc, tak proč by ne… :wink::raised_hand_with_fingers_splayed:

Tak ze začátku dáme minusy akorát za tresty ,2 minuty minus1 ,5 minut minus 2 , do konce zápasu mínus 3 :grinning:,tak to má i SF u extraligy :wink:

2 Likes

Super - paráda, to beru :+1::+1:

1 Like

Tak já jdu do toho s vámi. :ice_hockey:

2 Likes

Ahoj také jdu do toho.

2 Likes

Jdu do toho také, prý má akce

2 Likes

Sekyrko jsi absolutní šílenec(v tom nejlepším slova smyslu).Jestli můžu,rád se taky zúčastním.

3 Likes

Já se taky hlásím :crazy_face::raised_hand_with_fingers_splayed:

2 Likes

Ahoj, taky se hlásím.

2 Likes

No tak mi to nakonec taky nedá a zkusím to začít taky trochu sledovat i když od sebe moc nečekám, jdu do toho :smile::vulcan_salute:

2 Likes

Taky se přidám :slight_smile:

2 Likes

Zahral by si niekto túto tipovaciu súťaž aj o nejaký bank ? :slight_smile: :moneybag:

1 Like

Jasný,chtěl jsem to navrhnout …o :moneybag: 100 kč? Ale je to samozřejmě dobrovolné :slightly_smiling_face:

Jo - o 100,- bych si dal taky. Uvidíme kolik nás bude. Můžeme dát model: první bere bank, druhý neplatí ostatní po stovce, nebo tak nějak…

Môže byť, ale záleží od toho, koľko nás bude hrať o bank. :slight_smile:

1 Like