NHL Fantasy na Yahoo.com

Zdravim nadsencov NHL, ako som ja. V poslednych dnoch tu zaznela sprava, ze NHL sa tu s najväcsou pravdepodobnostou hrat nebude. Moze sa to zmenit, za co by som bol len a len rad. Ci sa tu NHL bude hrat, alebo nebude, rad by som si zahral Fantasy NHL aj na Yahoo.com. Je to sice trochu ina sutaz, su tam aj ine pravidla a bodovania, ale takym vasnivym oblubencov NHL ako som ja by sa to mohlo pacit. Neviem, ci s tym uz niekto mate skusenosti, alebo nie, ale ak by ste mali zaujem, moli by sme si vytvorit ligu tam a sutazit tam navzajom medzi sebou. Dopredu hovorim, ze tam ziadne ceny niesu, vyhrat sa tam neda nic (teda ak by sme sa vsetci nedohodli, ze vitaza nejak odmenime), ale ide tam o zabavu a hokejove znalosti. Bol by som rad, ak by sa sem prihlasili len aktivni hraci, ktori by tam robili trejdy atd. aspon raz za tyzden. Lebo nema zmysel mat tam 20-30 ludi, z ktorych by to aktivne hrali len 5-10 ludia.

Cize mal by niekto zaujem ? Ak ano, napiste aj, ci ste uz niekedy na Yahoo hrali. :wink:

Čau , ja tuto fantu hrajem už 4 roky .Všetci sme aktivny a viem o čom hovoríš - je to pecka ta fanta na Yahoo.
Pripadaš si tam ako skutočny manager svojho tymu , robiš trade , naberaš a davaš hračov na waiwer.Nič lepšieho som nehral a je to zajimave celu sezonu.

Ak chceš prihovorim sa za Teba u našho kapitana je trojnasobnym viťazom tejto fanty na Yahoo a zoberieme Ťa.Nemusíš nič vytvarať ,pretože ak sa pridaš tak sa dostaneš do party skutočnych blaznov ktory NHL - kom žiju každy deň.

Ma to ale jeden hačik .Na našom fore teraz prebieha hlasovanie či vytvorime jednu ligu , alebo dve a rozdelili by sme sa tym padom na vychodnu a zapadnu konferenciu.Ak vyhra prva volba tak neslubujem , že sa k nam dostaneš.Ak vyhra druha volba tak to bude v pohode pretože by boli 2 ligy po 15 členov.

Začalo nas to hrať už hodne a tymy odohranymy rokmi vieme , že maximalny strop je 15 hračov .Je to kvoli brankarskym jedničkam.Maš 31 tymov tak aby mal každy aku taku brankarsku jedničku . Pretože do tymu potrebuješ 2 jedničky.

Mal by si zajem isť k nam ?, musíš byť ale skutočne aktivny- to je fak podmienka .My sa tymy rokmy už pozname.

Já to teda urcite začnu hrát :star_struck::joy:

Myslím si , že nebudeš lutovať ˇ!

Taky bych to zkusil, ale z kraje mi stačí nějaká Roko miniliga než ostřílených borců… :slight_smile: Když něco hraju, tak na 100%, ale zas je dobrý si to třeba první ročník vyzkoušet než to kazit ostatním…

1 Like

Ale co by si kazil… Teba tu uz nejaky ten cas poznam a ked vravis, ze vsetko hras na 100 %, presne takychto hracov hladam.

Super Hazard22, verim, ze sa ti to zapaci. :wink:

Ostatnym nič nekaziš vo fante Yahoo , pretože hraš sam za seba.
Funguje to tak , že ste v lige priklad 15 hračiov. Každy deň niektory hrači z Tvojho tymu hraju zapas , podla rozpisu zapasov NHL.Hrači su bodovany podobne ,ako tu vo fante.

No a podla bodov sa umiestňuješ medzi tymito 15 hračmi v tabulke.Ta fanta sa nehra o žadne ceny ani prachy , je to vyslovene pre milovnikov NHL , ktory NHL sleduju deň po dni.

V Yahoo fante može hrač uškodiť jedine svojou neaktivitou,pretože sa snim potom nedaju trejdovať hrači , a ak neni aktivny tym padom blokuje ostatnym hračov ktorych ma v týme , pretože ich nemože nikto využiť a oni niesu nasadzovany do zapasov.Určite si to vyskušaj , ja keď som to prvy krat hral pred 4 rokmy ,tak som troška tapal v tom , ale potom do toho prideš , uvidíš.Vela šťastia

2 Likes

MOTORHEAD a ty ako ? Pridas sa tiez ?

Kam myslíš , že sa mam pridať ?

Ja Yahoo fantu hram s tymy istymi hračmi už 4 roky :slight_smile: vytvarať fantu na yahoo nebudem , viem akymi uskaliami sme si prešli a kolko to stalo prace… Velky dik patri typkovy , ktory ju založil a stara sa o ňu.
Som rad ,že som tam medzi fakt blaznamy do NHL.
Takže , čo sa tyka fanty na Yahoo tak ju budem hrať s tymi istymy blaznamy a určite nič na yahoo vytvarať nebudem ani sa na yahoo do inej ligy pridavať nebudem
Jedna takato na Yahoo fakt bohato stači :smiley:

Rozdiely medzi NHL fantou ktora sa hrala tu na strankach a Yahoo.

Hral som obidve a fanta na tychto strankach je o moc jednoduchšia.
Tu si do tymu zoberieš koho chceš , si limitovany len peňazmy.Stači Ti teda sledovať aktualnu formu hračov a stavať ich do tymu a robiš body.

Čo ma na fante Yahoo omnoho viac bavi a čo je ďaleko ťažšie oproti fante ktora sa hrava tu , je to , že pred začiatkom sezony NHL je draft .priklad je 15 hračov a z celej NHL si draftueš hračov do svojho tymu.S tymito hračmi hraš celu sezonu.Ak sa niekomu prestane dariť snažiš sa ho niekomu vyhodne vytrejdovať , ak sa Ti neaky hrač zrani a to byva časte msiš si niekoho zobrať z waiwer listiny .
Je to o to ťažšie , že musíš sledova´t uplne všetkych hračov , pripadaš si na Yahoo ako skutočny manager svojho tymu.Budem sa opkaovať je to PECKA , a keď to ešte hraś so spravnymy šilencamy tak to ma řiz jak sviňa.

1 Like

Asi ešte moc hodne duležita vec je aj ta , že tato fanta tu nerozlišovala utočnikov.

Kdežto na Yahoo maš utočnikov LW, RW, C (tak ako je to v skutočnosti v NHL). - každy hrač moźe odohrať na tychto postoch 82 zapasov ! a poviem Ti , že to je mazec nasadzovať ,keď prekroćiš 82 zapasov na tychto postocch nezapočitavaju sa Ti potom zapasy (body) ktore nahraš .

Musiš spravne odhadnuť , či hrača nasadíš do zapasu alebo nie.Či Ti spravy body alebo nie.

Ano, ja viem ako to funguje.

Otazka ktoru som sa ta pytal, tak to sommyslel, ci sa pridas do novej ligy, ktoru vytvorim. Zatial sme traja - ja, Hazard22 a zorzz. Chapem, ze si aj v inych ligach, ok, len chcem vediet, ci sa pridas k nam, alebo nie. Ty ligu vytvarat nemusis, go uz nechaj na mne. :slight_smile:

Kedy mate draft a kto to cele povedie a ponastavuje ?
V tyme bude kolko petiek ? Ake budu obmedzenia na waiwer?
Poznaš dobre tych hračov s ktorymy to zakladate , su aktivny ?

Možno by som sa pridal , ale musím vedieť odpovede.

Bolo by fajn keby si mal minimalne aspoň 10 aktivnych hračov

Spravíme to takto , podporim Tvoju snahu o vytvorenie fanta ligy na Yahoo a ziskaš vo mne hodne aktivneho hrača (ja NHl fakt zbožňujem a žijem s ňou každy deň ) a pridam s k Vam , ale mam podmienky.

• musi nas byť minimalne 10 aktivynch hračov
    -musím vedieť ,kedy bude draft , aby som si naň vymmedzil čas
    -vytvor niekde forum (trebars eurofotbal.cz alebo niekde inde nechavam na Tebe ) , kde budeme spolu s hračmi v kontakte

Inak teda Dik za ponuku

No, ligu vytvorim ja a aj ponastavujem co treba.
Zatial sme traja (ak sa pridas, tak 4styria), ale budem rad za co najväcsi pocet hracov.
Co sa tyka pätiek, alebo presneho bodovania, to by som potom spustil nejake hlasovanie, kde by sa rozhodlo o tom, co sa vlastne bude bodovat.
Co sa tyka casu draftu, ten by sme mohli potom tiez presne dohodnut, tak aby to kazdemu vyhovovalo.
Co sa tyka aktivity, tak ja a Hazard22 sme aktivni, za to dam ruku do ohna a podla toho, ake vysledky ma zorzz a podla toho, co pisal, ze vzdy hra na 100 %, tak by som povedal, ze aj on bude aktivny.
Co sa tyka fora, s tym je este cas, najprv treba zohnat ludi.
Niet za co. :slight_smile:

koukám na ty stránky a asi to bude aktuálně mimo můj level, už jen skrz tu angličtinu…

Neboj, tam ti toho vela vediet netreba, takmer vôbec. Ja tiez po anglicky velmi neviem, ale staci tam vediet len par zakladnych slovicok a nie je problem.

co znamena, keď kliknem na DROP ?