NHL 2018/2019 Tipy

Tak zajtra nam zacina NHL a ja tu budem kazdy den pisat moje tipy. A chcee, mozte sa nimi inspirovat pri tipovani, ak nie, tak nevadi. :wink:

1. kolo

TOR - MON 1
WSH - BOS 2
VAN - CGY 2
SJS - ANA 1

1 Like

TOR-MON 1,WSH-BOS 1,VAN-CGY 0,SJS_ANA 1…:smiley:

1 Like

Můžeme si Roko dát mezi sebou takovou mini soutěž…správný tip-1 bod.Já budu také dávat tipany každý den…:smiley:

TOR-MON 1 , WSH-BOS 0,VAN - CGY 2 , SJS - ANA 1
pridal by som sa :smiley:

1 Like

Tak dobre, mozme aj traja, ak vam to nebude prekazat. :smiley: Po kazdom kole by niekto mohol napisat stav bodov. Co vy na to ? A zahrali by sme si aj o nieco ? Ci len tak ? :smiley:

Super…jdu s Vámi do toho…a klidně si o nějakou symbolickou cenu zahraji…něco navrhněte…NHL zdar…:smiley:

Kludne si to do nedele včetne zoberiem na starosť .Cenu nechavam na Vas.

Stejne kluci si ale myslim , že sa tu popridavaju ďalši hrači čo by bolo fajn , ale otazka bude , či to budeme vladať potom všetko vyhodnocovať a sledovať .

Já bych tedy navrhnul,že by vítěz bral od poražených dejme tomu 100 kč,nie Euro…DD,to nikoho nezabije a 1.kolo by se celkově vyhodnotilo třeba poslední den v listopadu…co vy na to?..:smiley:

1 Like

ja suhlasim , bude zábava

Okej, suhlasim. Porazeni poslu vitazovy po 100 Kč na konci Novembra (listopadu) cize po 2 mesiachoch. Ak by sa chcel niekto pridat aj neskôr s tym, ze zacina od nuly, zatial co my uz môzme mat nejake body. Po kazdom kole niekto z nas (kto bude mat cas) tu môze dat aktualy stav. Suhlasite ? :slight_smile:

Súhlasím,iděme na to…:smiley:

ano odsuhlasene , jedem

AK SA CHCE NIEKTO PRIDAT, MOZTE. KLUDNE PISTE, ESTE JE CAS :slight_smile:

Taky se pridam :smiley:

1
0
0
1

1 Like

Tak bezva,zároveň si dáme mezinárodní souboj Czech versus SK…2 na 2…další motivace…:smiley:

Boston zatím úplně bez šance Caps zatím pěknej válec. :slight_smile:

Dobre, vitaj Ahoj. Takze vitaz v novembri vyhra 300 Kč (zatial) pokial sa este niekto neprida. :slight_smile:

No super, nevysiel mi ani jeden tip. :smiley:

Výsledky -

RoKo mínus 4 BODY
Sekyrka mínus 3 BODY
Motorhead mínus 4 BODY
ahoj mínus 4 BODY

Sázkovky z takýchto hráčov maju náramnu radosť :smiley::smiley:

Ešte otazka za víťaza sa bude považovať hráč , ktorý ma aspoň jeden plusovy bod , že jo ?
Čo ak skončíme všetci v minusovom bodovaní ? :smiley: :smiley:

1 Like

Nie, nebudu ziadne minusove body. Proste za spravny tip 1 bod, za nespravny 0.