Neuznani vyhry?

Zdravím, mám takový menší problém. Ve 27.kole české ligy jsem vyhrál 300KČ na sazkabet, nepřišel mi informační email o výhře nic, tak jsem psal na fantasy@sazka.cz, uběhl týden a pořád nic. Mám čekat ještě nebo jak nevíte někdo? Díky za odpověď

Nespadlo ti to do spamu náhodou?

Právě že ne, cca 2 týdny předtím jsem vyhrál taky 300 v lize mistrů a to bylo v pořádku, to snad během dvou dnů poslali email s žádosti o osobní info. A teď to je přes týden a furt nic

Tak vyřešeno, sotva jsem to tu dopsal a na sazkabet se peníze přičetli :smiley:

Ahoj, celý proces je zdlouhavý a peníze nepřipisujeme my, ale kolegové ze Sazkabetu. Vždy jednou za čas jim zašleme dokument se všemi potřebnými údaji hráčů a poté připíšou peníze.

Proto říkáme v mailu, že máme na připsání až 30 dnů. Může se tak stát, že hráč nám zašle Sazka údaje a pokud má štěstí, ještě ten den má peníze na účtě. Pokud nám naopak odpovíte po zaslání souboru, můžete si pěknou chvíli počkat, než bude opět smysluplný počet hráčů s odměnou.

Zkus napsat na podporu a oni ti obratem dají vědět

Je to stížnost z dubna. Od té doby už určitě byla věc vyřešena :slight_smile: A výherce si výhru patřičně užil :slight_smile:

1 Like