Na co se můžeme těšit v roce 2021?

Ahoj trenéři!

Rovnou si přiznejme, že tento rok nedopadl tak, jak jsme očekávali a doufali, a to téměř v ničem. Odložení MS v hokeji, Eura 2020 a pozastavení sportovních lig nakonec bylo pro většinu z nás těmi menšími starostmi.

Ovšem i přes všechny nástrahy se sportovní ligy nakonec znovu spustily a stejně tak Sazka Fantasy pokračuje. Jsme rádi, pokud vám i naše hra trochu zpříjemní vaše dny!

V uplynulém roce Sazka Fantasy opět udělalo pokrok. Máme nové hřiště, dresy, hra je hezčí a přehlednější, mobilní verze je šikovnější.

Co se opozdilo, je spuštění esport Fantasy, které se posunuje na příští rok. Mimo to budeme dále pracovat na vylepšeních hry! Prozatím nemůžeme prozradit více.

V našem kalendáři máme výrazně označené termíny pro MS v hokeji, stejně jako pro Euro, a počítáme s nimi! Budou to turnaje, které si užijeme o to více, že čekáme o rok déle.

Jako první na programu ale budou jarní turnaje k české fotbalové lize a k Premier League, které začnou již v lednu.

Děkujeme vám všem, kdo s námi hrajete a přejeme vám krásné svátky!

11 Likes

Tak trochu jsem čekal,že by jste mohli vrátit zpět i NHL. Neuvažujete o tom?

7 Likes

A já zase věřil v nějaké nové informace ohledně obchodu obzvláště pak triček, na které marně čekáme celý rok.

1 Like

Trička jsou zaseklá kvůli covidu, jinak by už byla :frowning: Jsou snad už i vyrobena.

NHL bychom vrátili rádi, bohužel, je extrémně náročné na provoz - hraje se každý den. Tím je velmi drahé. A přitom ho hrálo nejméně hráčů. Z toho důvodu si to nemůžeme dovolit.

4 Likes

A jiná další soutěž pro rok 2021? Jak jsem zmiňoval v dotazníku, za mě nejlépe Bundesliga nebo Evropská liga by nešla, ty nejsou tolik časově náročné oproti NHL.

2 Likes

V tuto chvíli s dalšími ligami nepočítáme :frowning: Víme však, že by o ně případně zájem byl a do budoucna to není vyloučeno.

3 Likes

Upravil bych bodování hráčů (fotbal) už po odehraných 45.min. a ne až po 60.min.Hráč vystřídá v 58.min (mužstvo vede 2:0 a kopalo už 5 rohů) a hráč nedostane ani bod ??? Teď když je povoleno střídat 5 hráčů, tak je to hodně aktuální (více a dříve se střídá). Děkuji Mirek

2 Likes

Upozurnuji na to jiz 2 roky.Ale zase muzes mit radost,protoze zluta karta se mu pocita.Velmi logicke,ze.

3 Likes

Ahoj na diskuzi uz je vlakno na N.H.L.Pokud to myslis vazne,uz se tam hlasi lide.Honza.

Beru to, že liga hrající se každý den je náročná na provoz. Ale naopak neberu to, že ji hrálo nejméně hráčů. Mám tu v jedné diskuzi článek, kde jsem si dal práci a porovnával čísla.

Vaše odpoveď byla jasná.

Jenže teď se blíží zkrácená sezona, každý tým hraje o 26 zápásů méně, takže kdy když ne teď vyzkoušet oblibu NHL, po které byla vždy poptávka. Vidím větší potenciál v NHL, než v esportech.

3 Likes

NHL skutečně mělo nejhorší výkony.

Interně sledujeme podrobné statistiky, kolik lidí hraje (celkově i každou ligu…), jak jsou aktivní, kolik lidí je nových, jak často hrají, jak dlouho ve hře zůstávají, mezi kolik hráčů se dělí výhry atd. U NHL je nevýhodou i noční hraní - málokdo má čas si v noci upravovat sestavu. Je to smutné, ale je to tak.

NHL spolu s tenisem celkově vycházely jasně nejhůře. U tenisu si za to můžeme sami, protože jsme ho špatně navrhli.

Proto, když se musí šetřit, museli jsme zrušit je. Ačkoliv já třeba jsem měl NHL nejraději. Nejlépe, když ještě hrál Jágr! Dokonce jsem to hrával na Starlize, v noci jsem s oblibou sledoval přenosy, a na Starlize jsem i vyhrával. Zábava to byla, ale Starliga se také neudržela a i my musíme být velmi opatrní.

Do esportu investujeme proto, že to oslovuje zcela novou skupinu hráčů a tím to zvýší příjmy (= počty hráčů). Skrze esport znovu přivádíme hráče ke sportu.

Bohužel, i ve věcích pro radost a pro zábavu, jako jsou hry a sport, musíme mít jasně spočítáno, co kolik vydělává, jinak bychom se jako každý jiný podnik neudrželi.

5 Likes

Díky za upozornění. Probereme to s týmem. Podíváme se, jak by se tím změnily bodové zisky a výsledky, jak často se střídá před/po 45 minutě atd.

Nestihneme měnit pravidla bodování během sezóny, ani mezi podzimním / jarním turnajem, ale od příští sezony, pokud to vyhodnotíme jako vhodné, by se to teoreticky změnit mohlo.

3 Likes

Trička včera odpoledne dorazila! :slight_smile: V lednu sem hodím informace o nich :beer:

8 Likes

Preji pohodove vanoce a hodne zdravi do Noveho roku.Grafika je uz pekna,tak Vas chvalim.

2 Likes

Přidal bych i NBA, třeba by se to dobře rozjelo, znám mnoho lidí, kterým to chybí. Díky

1 Like

Ahoj.Ty lidi bych chtel videt.Kluk tady udelal v ramci sazka fantasy N.B.A.Prihlasilo se nas 7 a ja a dalsi 2 jsme zapomneli na zacatek.Ale ja tu treba hraji uplne vsechny souteze,co jsou k mani.Takze,pokud cches hrat NBA,najdi si to na vlakne a muzes s nami jeste hrat 2.kolo.Tedy zacit jako ja od 2 kola.

3 Likes

Přesně jak píše SKODOVCICKA. Je tu úplně jednoduché. Já výpíšu cca 8 - 10 zápasů že kterých si vyberete pětici hráčů a na konci kola si spočítáte body.

3 Likes

plánujete přidat NHL, nebo Chance ligu?

A jak je to s krasobruslením a bowlingem? Má SF v plánu je zařadit místo fotbalu, když jsou podle průzkumu NSA daleko populárnější? :laughing: :laughing: :laughing:

6 Likes

Hoši, celou dobu cílíme očividně na špatný lidi :smiley: :smiley:

2 Likes