MS v hokeji 2019

Ahoj trenéři,

hokejové MS je na Sazka Fantasy vždy jednou z hlavních událostí roku a letos si ho budete moci u nás zahrát už potřetí!

Letošní turnaj bude rozdělen do 15 kol, kdy každý herní den MS bude mít samostatné kolo. Budete tak mít 15 šancí upravit si svůj tým a zabojovat o ceny. A o co že se bude hrát?

V rámci MS si rozdělíte výhry v hodnotě celkem 200 000 Kč, ať už ve finanční hotovosti nebo v odměnách na váš účet na Sazka.cz. Vyhrát budete moci v každém jednotlivém kole turnaje a také za celkové umístění.

Na dva z vás potom čeká výhra, jaká se nedá vyčíslit. Celkový vítěz turnaje, stejně jako trenér, který sestaví nejlepší tým pro jednotlivé kolo, získají pozvání na osobní setkání s Jaromírem Jágrem, v Kladně, pro dvě osoby! Už víte, s kým tam vyrazíte?

Novinkou bude také losování. Brzy přidáme do hry možnost získat členství “Fantasy plus”, které vám umožní zapojit se do soutěží navíc, nechat si automaticky vyplácet výhry a také, zařadit se do slosování o ceny. Členství Fantasy plus, stejně jako celé Sazka Fantasy, bude zcela zdarma a je to odměna pro naše hráče, kteří jsou zároveň registrováni u Sazky. Pro jeho získání bude stačit vyplnit své telefonní číslo a svůj e-mail, pod kterým máte registrovaný účet na Sazka.cz. Více o Fantasy plus zveřejníme již brzy.

Turnaj otevřeme už za pár dní a až do začátku mistrovství pak budeme doplňovat soupisky mužstev. Počítejte tedy s tím, že ze začátku budou soupisky nekompletní a nepřesné. Turnaj otevíráme naschvál dříve, abyste si mohli začít tým připravovat.

Podrobnosti o turnaji, jako vždy, najdete v sekci Ceny.

Trenéři, dejte dohromady svou partu a začněte se chystat na hokejový svátek!

Sazka Fantasy

26 Likes
Připsání výher

S propojením účtu jste mě potěšili to mi dost scházelo. :+1:

5 Likes
globálně přinuto #3

Pokusím se tipovat tak, abych nebyl pozván na osobní setkání s Jarouškem .

3 Likes

ja to vezmem rad za teba :slight_smile:

2 Likes

Tak to jsme dvá, loni se mi to povedlo a dodnes na tak hrozný zážitek nezapomenu :slight_smile:

1 Like

Zdar borci, kdo si bude chtít zahrát celé MS v hokeji sem… máme ještě šest míst volných… https://sazkafantasy.isport.blesk.cz/groups/5141/invite/7b3587351c80c0c5082bb123a18a8be1

Tak zítra nám to začíná (jupííí)…jak tipujete výsledky zítřejších zápasů našich a bratrů Slováků ?
Já tipuji: CR-SWE 3:1, SVK-USA 2:5 :wink:
A celkový vítěz : Kanada
:ice_hockey::goal_net::ice_hockey:

1 Like

CR-SWE 2:5, SVK-USA 3:1 :smiley: celkový vítěz Rusko :goal_net::ice_hockey::1st_place_medal:

2 Likes

Zlatý hattrick pro Švédsko :crown: :crown: :crown:
:czech_republic: 3:3 :sweden:
:slovakia: 2:4 :us:

1 Like

ČR - SWE 3:2, USA - SVK 5:2 a na finále tipuju Swe-Usa

1 Like

:czech_republic: 0:3 :sweden:
:slovakia: 2:4 :us_outlying_islands:

A bude zlatý hattrick :sweden::sweden::sweden:

:czech_republic: 2:4 :sweden:
:slovakia: 1:5 :us_outlying_islands:

:trophy: :us_outlying_islands:

Aktualizace, Tavares se zranil a balí kufry.

2 Likes

CZE 2:2 SWE
SVK 0:4 USA

Celkový vítěz - Velká Británie :uk::uk:

2 Likes

Bijte Rusy na věčné časy a nikdy jinak.

1 Like

Hezký večer,mám prosím dotaz,kdy bude otevřeno 2.kolo turnaje,hraje se již zítra ve 12.15 hod.Mnoho lidí v této republice i v sobotu pracuje a mnoho také užívá víkend .Je pátek večer a není možno složit sestavu :thinking:. Děkuji za odpověď.

1 Like

Ahoj Sekyrko,
Kolo už otvíráme, aktuálně se kopírují sestavy z dneška, za chvíli to snad bude

Děkuji za odpověď…

vůbec není zač :beer: