Mimo turnaj

Proč je dnešní kolo mimo turnaj :thinking: ?

Taky jsem si toho ted všiml. Mě třeba nešel dát do sestavy Wolski, tak jestli to neni kvůli tomu.

Problém je podle mě v tom, že se během dnešní noci změnily ceny hráčů. Já třeba zkoušel včera nástřel sestavy a Gulaš stál 9,8, zatímco ráno už 12 něco. Takže ten kdo dělal sestavu včera a dnes už na to nekoukal, tak mohl mít finální rozpočet třeba 110 a ne vlastní chybou.

5 Likes

Super, opět vašima chybama ovlivňujete celej turnaj. Člověk má radost, že mu vycházej všichni hráči v sestavě, čumí na ty hokeje 5 hodin, sleduje výsledky, jak se komu daří a pak když se jde kouknout jak na tom je, že bude vysoko a dost se posune dopředu, zjistí tohle. Zkazili jste mi celej víkend.

1 Like

Ahoj všem, v noci nám přestala fungovat databáze a přecenili se hráči a ceny výrazně stouply. Tím pádem všichni, kdo sestavili tým včera anebo brzo ráno se najednou dostali do postihu, který byl často až 30 %. A protože se jednalo téměř o polovinu upravených sestav, nemohli jsme zvolit jinou variantu, než vyřadit kolo z turnaje. Nejedná se o chybu jednotlivce, ale systému…

4 Likes

A u Wolskiho nejsou body

V pohodě, děkuju za vysvětlení. :slightly_smiling_face:

3 Likes

To je blbost.Já měl sestavu postavenou před 2 dny a i když se cena hráčů změnila a vycházela po mém přepočtu na nějakých 110 milionů,tak na obrazovce mi svítilo původních necelých 100 milionů a hraji s ní bez postihu.Je to mrzuté,protože se mi zadařila a byl bych s ní v první stovce za toto kolo.

2 Likes

V tom případě safr bude ještě trošku větší a databáze dostala větší facku. Ale díky za upozornění na tvůj případ, jdu to hnedka dát klukům…

2 Likes

Ano, to můžu potvrdit. Mamka dělala sestavu včera a taky dnes nemá postih. Ještě jsem se divil, že Gulaš stojí necelých 10 milionů :sweat_smile:

1 Like

Ceny hráčů se změnily pouze těm, kteří měnili sestavu. Já měl původní ceny, které se zvýšily až po změně hráče a pak jsem tedy vyměnil i další hráče. Kdo sestavu neměnil, ten nijak postižený není. Kolo by se tudíž mohlo normálně počítat do turnaje…

Ahoj všem, mně se dneska taky zadařilo nejlépe v sezoně (Kváča asistence, Čerešnák 1+3, trefený kapitán atd). Nicméně pokud měl někdo v sestavě Gulaše za 9 mega, a někdo za 13 (a jiná cena byla i u jiných hráčů např. Zatovič, Mertl…), tak celý soutěžení tohoto kola bylo NEREGULÉRNÍ. To si říkejte co chcete, ať bylo někdo vysoko nebo naopak v poli poražených. Mě to taky mrzí, doufal jsem v posun vzhůru, ale občas se chyby stanou. Jsou horší věci, pojďme se raději těšit na příští kolo a na další vlnu zápasů :slight_smile: GL všem v pátek a ve zbytku sezony

7 Likes

Souhlasím, že cítit poškozeně se nemusí nikdo. Ale hra tak jako tak byla s touhle chybou neregulérní. Pokud se někdo vešel do 100 mega se sestavou (Gulaš, Mertl, Mueller, Zatovič, Bulíř, Birner - Šmíd, atd.) a dneska někdo udělal úpravu a nemohl tím pádem sestavit podobně hvězdný tým, je to prostě nefair a ne všichni měli stejné podmínky.

1 Like

Neregulerní je to tak nebo tak. Někomu vepředu se ta sestava určitě nepovedla a díky tomuhle je vlastně uchráněnej a na konci soutěže, kdy rozhoduje každej bodík mu to nakonec pomůže

Tiež som sa dnes divil, že mi akosi stúpol pozpočet o 15 mil. a aj keď som si to stihol upraviť a zmestiť sa do 100 mil., myslím si, že vyradenie kola je rozumné. :slight_smile:

2 Likes

Tady se trestají hráči, co hrají pravidelně a nastavují sestavy podle sestav zápasu třeba hodinu před zápasem. To že na to někdo nešáhne tři dny je jeho problém. U nás v lize to udělá velký problém, že se tohle kolo nepočítá.

1 Like

Tak to je dobré ! Jako nevím jak to chodí u ostatních. Já dnešní celé dopoledne přemýšlím nad strategií. Docela se mi dařilo, i když v duelu jsem těsně prohrával a nyní napíšete tohle! Teď se mi trefil Austin, takže bych vedl.

Jako každý měl možnost, do kdy sestavu nasadit. Je tu nějaká uzávěrka. To že to někdo poskládá den předem, místo dne zápasu, mít argument, je blbost. Kolikrát se stávalo, že z pátečních duelů se jeden zápas hrál i sobotu a v neděli se skládalo na nové kolo.

Hlavně, že soutěže z 3.1.2020 jsou dodnes nevyhodnocené.

Wolskiho jste do systému vložili snad hodinu před uzávěrkou. Rozhodne zápas. Většina lidí ho neměla šanci dát do sestavy!

Další věc. V zápase s KVA s PAR, jak se zranil Stříteský v první třetině. Doposud nemám za něj bod za výhru.

Tak se tam laskavě vzpamatujte a dělejte to pořádně.

Áno, zopár ľudí to môže ukrátiť o pár miest smerom hore, no vyradenie kola je tá najlepšia možnosť. Tak, či tak, stále budú niektorí nespokojní, no nedá sa vyhovieť všetkým. :slight_smile:

3 Likes

Ti, co na to nesáhli, tak poškozeni nebyli… Rozpočet se jim nezměnil i když se hráči zdražili. Jestli to systém odkáže vyřadit tím pádem i ve skupině, to si jistý nejsem. Tam to možná zůstane. My se ve skupině dohodli jako lidi. Většina si sestavu upravila těsně před, takže většina měla stížené podmínky. Někdo si to neupravil a měl výhodu. Nakonec tedy to mezi sebou bereme jako regulérní kolo (pokud ho systém vypočítá). Navíc i z důvodu, abychom pak celou sezonu nemuseli řešit, kdo má vlastně o kolik bodů míň nebo víc. A pokud to systém nakonec vyřadí, bereme i toto řešení a jede se dál. To, že je bude kolo vyřazeno z dlohodobého turnaje je pochopitelné, hraje se o peníze a odměny od Sazky.

4 Likes

Tak za 1. Celá Sazka Fantasy je zadarmo, nemusíš tu vkladať ani jedinú korunu, tak buď rád, že niečo také vôbec existuje a nie tu ešte vykrikovať.
a za 2. Skús sa trochu ukľudniť, predsa len píšeš tu s ľudmi, nie s nejakými zvieratami alebo vecami.

6 Likes