Mara asistence

Ahoj, dotaz, chci se zeptat Mara z Liberce ma pripsanou asistenci. Jenze v dobe golu byl jeste na lavicce. Nejspis mel asistenci jiny hrac Liberce i kdyz na livesportu je gol Baluty bez asistence. Diky

Ahoj, díky, už se to řeší :beer:

Myslím že to byl Musa !

Nene, tohle je bez asistence. Musa vystřelil, Trmal neudržel míč a vyrazil ho před sebe, kde ve skluzu do prázdný doklepl Baluta. :wink:

1 Like

Ha to mel takto s tim Gonzalesem.Po jeho strele a vyrazeni golmanem daval utocnik jen do prazdny kasy.A body tez nebyli.Tady to je nedomyslene,strelec na tom nema skoro zadnou zasluhu,jen ze se tam primotal.Zato v hokeji ma asistenci golman, od nehoz se puk odrazil od mantinelu.Absolutne nesmyslne,ale je to tak bohuzel nastavene a vsem to vyhovuje.Proc menit nesmysl,kdyz to funguje.Omlouvam se,…

Fotbal a hokej je jiný sport s jinejma pravidlama. :slight_smile: a to, že hráč dorazí do prázdný svědčí o jeho fotbalovosti, že stál tam, kde měl být. Takvoej Lafata taky často jen dorážel a doklepával. :slight_smile: Navíc to, kam se míč odrazí přece není už na tom, kdo střílí, ale spíš na tom golmanovi. Takže vím, že tě to dlouhodobě štve, ale opravdu je to takhle logický.

Ano,ano,nebot nevim,jaky jsi rocnik,ale takovy Gerd Muller z Bayernu byl utocnik s cichem na goly a umel se uvolnit,v nasi lize je to o nesikovnosti golmana a stesti hrace,ktery ma obcas stesti,ze mu to goman sam na metr presne da na nohu.To by dokopl prumerny hrac pralesni ligy.Nejen mne se to zda nelogicky,kdyz na tom ma hrac pramalou zasluhu-kdyby onen hrac nevystrelil,nema co dorazet,ze?Takze myslim si,ze jsem ted prisel na to,co je logocky,aspon bod pro strilejiciho.Ale jak uz jsem psal,omlouvam se,ale na tu nelogiku budu asi sam poukazovat.Ostatni se asi boji a je to jen obcas na diskuzu v parte,…—

Jasně, ale tak to jsou prostě pravidla sportu. Až to změní Fifa a Uefa, zařídíme se i my. Vem si, že třeba v český lize kolikrát ani nevíš, kdo měl tu první střelu, pro nás naprosto neměřitelný.

1 Like

Shodli jsme se,ze se neshodneme.XD.Pri dnesni technice,podivej na ragby,kde 10 lidi lezi na mici a rozhodci s pomoci moderni techniky,vidi vse,nechces mne namluvit,ze se nevi kdo vystrelil.Pohadky ovci babicky jsem videl pred 50 lety jako mlady hosik.Myslim si spise,ze nekteri sudu nevidi to,co i normalni lidi ocima.Mame kazdy sve argumenty a neustoupime.Ty nechces a ja nemuzu…xdd.Nebo,ze by to bylo opacne…xd.Tak aspon ta laska ke sportu nas asi spojuje.Uz neodpovidej,asi se neshodneme v tomto ozehavem tematu o strelcich na brankare,co zavini na 90% ze padne gol,a podle bodovani jako by na hristi vubec nebyli.-xd

Škodovko :slight_smile: koukni se na úroveň videa v Česku a koukni se na úroveň tel. přenosů z českejch zápasů, kde to komentuje nějakej regionální novinář a porovnej to s téměř nejsledovanější sportovní akcí světa. Navíc my pak vidíme jen akci samotnou, která je často nějak střižená, tohle je fakt nemožný aplikovat na českou ligu. Tohle je prostě nehlídatelný ale nejzásadnější je, že to není v zápisu a takový jsou prostě ofiko pravidla sportu - ne naše. :wink:

1 Like

Srovnávat hokej a fotbal to fakt nejde. To je uplně jiný sport. Souhlas se vším Neshpvi.

3 Likes

Ale ja jen poukazuji na nelogiku bodovani.Treba dat Hatrick ve fotbale je tezsi nez v hokeji a body za hatrick jsou kde,tam,kde to je lehci.A podivej jak konci fotbaly a jak hokeje.1:0 a hokej 6:4.A poukazal jsem na nelogiku 2 prihravajici je v dobe golu uz na stridacce.Jakou mel zasluhu-za ho puk trefil-tady je obrovska nespravedlnost v bodovani a opravdu nelogika.Ja uvedu priklad-hraju zavodne kuzelky-a zacli jsme bodovat jinak,nebot jsme presli ze 100 hodove hry na 120-a misto 2 bodovanych drah,hrajeme 4.A kazda ze 4 drah se boduje zvlast.Takze muzes dostat bod,pul bodu za stejny nahoz drahy nebo nula bod za drahu.Ale po secteni bodu se muze stat,ze ja hodim 500bodu,souper 510,ale ja vyhraju nebot jsem 3 drahy vyhral o 2 kuzelky a souper jen jednu o 16 kuzelek.To je pro mne ta nelogika,hodis vice,ale prohrajes.Ale tady ksou na to taky odlisne nazory,pulce lidi se to libi,mne a ostatnim ne.Proto bojuji proti nelogice bodovani.Ale uz koncim,je to boj proti vetrnym mlynum,.-xddd

Tohle není boj s větrnými mlýny. Naopak vaše názory bereme s velkou váhou a pravidelně připomínky řešíme. Každopádně formát našeho Fantasy se snažíme mít co nejlehčí. Žádný složitosti v bodování a vždy vše, co dokážeme vyčíst ze zápisu o utkání a statistik. Jasně, že bychom chtěli mít body za zákroky pro golmany, ale česká liga to například nedodává bohužel včas. Takže ani tohle není šance prostě pohlídat a můžeš si myslet, že to je jen naše pohádka, ale fakt nemám důvod tu kecat nesmysly…

Každopádně k tomu hattricku - opět porovnáváš dva sporty, což nejde. Navíc v hokeji je mnohem více hráčů, kterým to tam může třikrát za zápas spadnout. V každý formaci může prakticky kdokoliv skórovat, takže dát gól 3x není lehčí.

Ale jak říkáš, každý máme nějaký názor, jen bych byl nerad, abyste to brali tak, že nepřemýšlíme o tom, co nám tady sdělujete.

4 Likes

O.K.Ukoncime diskuzi,…–Snad nedostanu cenu-Rejpal roku,…xdd.V pondeli a ctvrtek mam zapasy a ve stredu prebory,tak tam se vyblbnu xd

1 Like

Ještě bych poprosil o doplnění asistence u Stronatiho na gol Filla (na 4:0). Asistence je uvedena na fortunaliga.cz i na onlajny.com. Děkuji.

Víme o tom, čekáme na doplnění