Lm 2018/2019

Tak uz dneska vecer startuje nova sezona LM. Tak co komu fandite ? A kto podla vas vyhra ? :joy::wink:

Inak ja fandim Barcelone a adeptov na vitazstvo vidim viacero: Ci uz zo Spanielska - Barcelona/Real Madrid, z Anglicka - Man. City/Liverpool alebo z Nemecka - Bayern Mnichov.

Ale prekvapit môze aj Atl. Madrid, Man. United, Dortmund alebo Juventus. :wink:

Jako Fanoušek Chelsea fandím všem outsiderům, Atleticu a docela Liverpoolu a samozřejmě Plzni :beer:

Tak fandit budu určitě Plzni,jako správný vlastenec…a vítěz-Juventus,City,nebo Liverpool dle mně…:smiley:

Plzni budu přát, aby to nebyly úplný šišky, jinak titul získá letos anglický klub - City/Liverpool. :beer:

Jéje,počkej Neshpvi,až si to o těch šiškách přečte Ultrass:smiley:

1 Like

:smiley: :smiley: na to se moc těšim, ale ještě víc se těším na prozření, že LM není Česko, Krmelec je pomalej a padá a hlavně na fakt - v Evropě ti desítku nefouknou :smiley:

@Neshpvi pokud jsem se dobře koukal není v nabídce LM hráčů James ?
Je to možné ?

Koukám na to, máš pravdu. Pár hráčů dost možná bude chybět, zaurguju dodavatele dat, aby doplnili všechny hráče na další kolo. Díky za upozornění.

1 Like

Já doufám, že v CL dostanou prostor Ekpai a Kayamba. Ti by mohli z autobusu na vápně vyrážet do brejků. V CL fandím Plzni, to je jasné.

To už to zaznělo v historii 2x a pokaždé z toho bylo 3.misto ve skupině a dost vyrovnané zápasy :smile: ti dam šišky… staci vypráskat rusaky a je to

:slight_smile: Ne, proti Rusákům vám věřim, a AS jsou určitě hratelnější, než v minulosti bylo AC. Tu euforii ve městě vám teď jen tiše závidím… Dostal jsi se k lupenům?

2 balíčky v rodině máme, tak uvidime jak se o ne podelime😄

2 Likes

tak to bude asi pěkná válka :smiley: