Liverpoolský zázrak

liverpool-fc

Nevím, jestli jste koukali…Ale tohle byl za mě zápas roku. Liverpool neuvěřitelně otočil v odvetě dvojutkání a za mě zaslouženě ve finále :beer:

5 Likes

nadhera tvl … tohle ten pool umi :slight_smile: musel to byt zazitek byt na Anfieldu …

2 Likes

Neskutečný, jen mě se*e, ze jsem nestihl upravit sestavu, dal bych místo Keity Shaqiriho a místo Gomeze Matipa a měl bych hned skoro 20 bodu navrh, byl bych hodně vysoko :rage::joy:

3 Likes

Přestože fandím Barceloně asi již 13 let a moc jsem ji chtěl vidět ve finále, tak i přes tu porážku jsem celkem vklidu. To proto co jsem včera viděl, Liverpool naprosto zaslouženě a jsem rád, že je finále právě Liverpool, hrál nádherně. Na Barcelonu se bohužel od příchodu Valverdeho nedá díval, ale věřil jsem, že tímto stylem ten titul v LM udělá, tak jsem to překousnul :slight_smile: No a co se nestalo. Finále snad Liverpool-Ajax a máme se na co těšit.

Taky doufám, že to dneska Ajax urve :slight_smile: to finále by pak určitě stálo za to. :slight_smile:

Mimochodem příspěvek z našeho FB:

2 Likes

Ráno, když jsem koukal na reakce po zápase tak jsem to u Vás viděl a pobavilo :grinning: Coutinho bohužel poloviční oproti tomu co hrál v Poolu.

1 Like

Ale jako co si budeme… Pokud by Barca proměňovala, mohla do 20. minuty otočit na 1:2 a v 50. to mohlo bejt 1:4 uplně v pohodě. :slight_smile: jenže pak ta deka z těch dvou gólů dolehla úplně a je jasný, že tě to pak roztřese…

1 Like

Jasný, stejně tak první zápas mohl dát Pool aspoň 2 fíky, takhle jsou si rovni a holt celkově dali o jeden víc. Hrát odvetu doma je obrovská výhoda. Příští rok podle všeho zruší to pravidlo o gólech venku za 2.

Jojo, to jsem četl, že to UEFA bude projednávat, výsledek ale neznám. Za mě rozhodně správná věc. Prostě hraje se na góly a když dám ve dvou zápasech 5 gólů a soupeř taky, nevidím jedinej důvod, aby soupeř postoupil. :slight_smile: Skončí tak zdržování a taktizování myslim.

Sorry ale to je totalni blbost. Prave ze to zdrzovani a simulovani naopak jeste podpori. Takhle tymy vi ze kdyz nedaji gol venku tak jsou prakticky bez sance postoupit(cest vyjimkam). Takze to nakonec skonci tak ze tymy co budou hrat venku budou hrat beton, faulovat, zdrzovat kouskovat hru zalezli ve vlastni 16ce bez sance zautocit a doufat ze ukopou remizu aby pak doma mohli udelat to stejny a zkusit postoupit na penalty. Naopak tyhle goly, podporuji ofenzivni a atraktivni fotbal.
Prijde mi totalni nesmysl zrovna kdyz se fotbal vyvinul a betonatsky fotbal nema sanci, to znovu zmenit a dat betonarum moznost betonovat

1 Like