Lístky na rozlučku TR10

Tak jak jste dopadli? :wink:

Tak v normalnom turnajovom kole NHL som skoncil 3. s 47 bodmi. Do sutaze o listky som nesiel, pretoze som neveril, ze by som skoncil prvy. Ale to bola chyba, pretoze listky vyhral hrac s 45 bodmi. Keby som hral, tak by som vyhral, ale co uz, mozem si za to sam. :joy::+1:

1 Like

škoda :smiley: mohl jsi mít výlet do Prahy :smiley:

špatně jsem se podíval na prizepool, viděl jsem první 3 místa s lístky…
tak jo, do toho jdu, to možná klapne…
voila - winner :smiley:

No vidis. :smiley: Ja som ani nesutazil, lebo som ich chcel nechat tebe. :smile:

1 Like

Ahoj prosím tě nevíš, kdy mi přijdou lístky ze soutěže poslednilistek.sazka.cz ? Nebo jakým způsobem se přebírají, e-mail o výhře mi ještě nepřišel, ale na stránkách již je uvedený můj nick. Díky za odpověď.

Ahoj Miku,
Tohle jde úplně mimo mě, nejsem organizátorem soutěže, jen jsem to sem nasdílel.
Myslím si, že by tě měli kontaktovat přes mail, ale fakt nevím.

Ahoj,
Řešil sem ten stejný problém a psal sem na podporu sazky a tam mi oznámili, že mi mail o výhře poslali ale nic sem nenašel ani ve spamu a hromadne poště, tak uvidíme jak budou reagovat.

Teď jsem koukal do pravidel soutěže:

Výherce bude o výhře a způsobu jejího převzetí informován prostřednictvím emailu nejpozději do 24
hodin od losování. V případě, že se vyhlašovateli soutěže nepodaří soutěžícího ve lhůtě 5 pracovních
dní kontaktovat, jeho nárok na výhru zaniká.

Pokud to nemáš v emailu, napiš jim znovu. Btw. nemáš registraci na jinej email, než teď používáš?