Liberec-Plzeň

Tento páteční zápas je odložen pravděpodobně na únor, bude se počítat do tohoto kola, nebo bude vyřazen?

Pokud je zápas odložen, tak se do kola rozhodně počítat nebude.

2 Likes

Nie, nebude sa počítať. :slight_smile:

Kluci já si myslim, že se počítat bude. Když se kouknete do Infa na to kolo, tak u toho zápasu je i datum 18.2.2020.

Třeba se to bude počítat do nějakého kola v únoru, ale rozhodně ne do následujícího kola v EHL.
Vsadil bych na to i soudek medu :smile:

3 Likes

Aj ja by som na to stavil :honey_pot: od me2d-a. :smiley: :stuck_out_tongue:

3 Likes

Tak už jsem dostal odpověď přímo od Fantasy administrátora. Zápas se do pátečního kola počítat bude, ovšem hráči Liberce a Plzně dostanou automaticky 0 bodů. Už to tady myslím v minulosti bylo. Takže Gulaše a spol. nedávat :wink:

1 Like

:thinking: no zvláštní řešení…díky Eleven Stars za info…

Tak áno, pretože ak by ten zápas odstránili, tak tí hráči, ktorí by mali niekoho z Plzne alebo Liberca v zostave, tak by ju mali zrazu neúplnú a ani by im nemohla hrať v danom kole. Ale ani nebudú čakať s vyhodnotením kola niekoľko mesiacov. Toto je asi najlepšie možné riešenie. :wink:

1 Like

Ahoj kluci, sorry, zasahl bych dřív, ale zkusil jsem po nějaký době dojít na fotbal na repre… no a bylo to tak hrozný, že budu mít kocovinu tak do večera :slight_smile: každopádně my ten zápas z kola, který je přesunutý, odstranit neumíme. Takže zápas tam zůstat musí, ale nebudeme čekat s vyhodnocením až do února a všichni aktéři zápasu budou mít 0 bodů. :slight_smile:

6 Likes

Jasně, dík za info…:+1:

1 Like

Milan Gulaš bude mít 0 bodů, to by mohl trochu zlevnit :smiley:

1 Like

:smiley: vždyť všichni víme, že ta cena je podle minulejch výkonů hlavně. A ten rekord jeho je úchvatnej…