Liberec-5 rohovych kopu

Omlouvam se,ale Liberec kopal 5 rohovych kopu a hraci za ne bod nedostali.Preji hezky nedelni vecer.

Tvl Škodovko, vždyť tu nejsi první den… Rohy bývají vždycky přidávány pomaleji. Zápas skončil tak před hodinou, ne?

1 Like

Rohy velmi často bývají doplněny později než ostatní položky statistiky, mnohdy až druhý den. Takže bych počkal, zda nepřibydou později.

To Neshpvi-no ja jen,ze u ostatnich zapasu to je hned a tady nic.A jeste mne treba fascinuje,ze treba u Liecesteru ma nekdo body a nekdo nic.Proc se to neudela tedy tak,ze se body nejdrive poradne prepocitaji a pak se vsem napisou hned a spravne.Toto je jako,kdyz budes sou,.-it pres silonky.A jeste jednou se omlouvam,kdyz i pro ostatni shanim body a poukazuji na drobne/snad/ chyby.Ja to mam asi v krvi-muj deda byl kontrolor a revizor/ne v MHD,ale hledal chyby ve financich/.

Ano, děláš velmi záslužnou činnost, ale příště počkej aspoň do druhého dne. :smiley: :beer:

Bohuzel,zitra hned po praci jedu na soutezni zapas a vracim se domu kolem 22hodiny a tak se snazim dnes.Pozar se taky hasi hned a neceka se,az vse shori.

Zaujímavé prirovnanie. :smiley:

Znam i jine,…-D.Ale dneska uz mlcim,…

Ďalšie až zajtra, čo ? :smiley: :stuck_out_tongue:

Ne Roko.Zitra,jak uz jsem psal hned po praci jede do vzdaleneho meste hrat soutezni zapas v kuzelkach/kolkoch/ a navrat je cca kolem 22 hodiny.Ted jsem 3dny lenil a odpocival,abych nabral sily.XDDD. A taky,abych nacerpal nejake sportovni informace a nebyl za voriska/to je prirovnani,abys nebyl za hloupeho/.Xd