Král v repre

česko
sk-slavia-praha

Tak podle všeho se zdá že za pár okamžiků bude Alex poprvé nominován do seniorské repre. Docela by mě zajímalo, co si o tom tady diskutující myslí :smiley: Za mě správné rozhodnutí vzhledem k aktuální formě a potencionálu… Na Anglii se sehranou dvojicí CDMek Suk - Alex a o výsledek nemám strach :slight_smile:

2 Likes

Tak už je to oficiální, v nominaci dokonce 6 hráčů nejlepšího tuzemského celku :smiley: Jen aby to nedopadlo jak proti Sborné…
PS pro Jardu Š: Prosím, nestav Kúdelu, Děkuji

3 Likes

Král je v nominaci určitě zaslouženě. Čekal jsem upřímně, že vezme i Hložka, ale místo něj vzal radši Vydru, kterej v Burnley snad vůbec nehraje.

2 Likes

Jinak náhradníci jako Hořava, Kopic, Brabec, Skalák to je taky dobrej vtip :smiley:

2 Likes

V Turecku v posledních 5 zápasech hrál Pavelka 4×90 min. - počítám, že postaví spíš jeho než Krále. Ale taky bych tam radši viděl Alexe, o tom žádná.

2 Likes

Pro Hložka by to určitě byla hodně cenná zkušenost, za mě ale větší fail, že se nedostal ani do U21 (byť Krejčí řekl že pro něj je téma)

1 Like

Odehráli tady ti 4 za posledních 10 zápasů dohromady alespoň 180 minut? Na to se musím podívat, dost o tom pochybuji :smiley: Jinak k těm vtipům bych ještě přidal Zmrhala, to je za mě nejprotěžovanější slávista od dob 40letého Vlčka (kterej na to ale furt v rámci možností měl)

Myslím si, že po nominaci je určitě v pořadí dříve Pavelka, ale doufám, že Alex dostane šanci proti Brazílii a tam ukáže, že si zaslouží i základ proti Anglii.

1 Like

Neblbne s tím Hlozkem :grin:, odehrál dobre 2 zapasy a už by jste ho viděli v repre​:grin:… Navíc jede myslím s U17 na kvalifikaci o ME…
Jo Hořava s Kopicem jsou Výsměch (kort když je po zranění a neodehrál zapas)…

Ale těch výsmechu mi přijde vic než dost :grin:. Sural, Fleisman, Marecek…

2 Likes

Král určitě zaslouženě v repre,líbí se mi tam i Fleischman :wink:

Ci by delal v repre Hlozek,ma tak 3 starty v lize a ani nevi,kam ma strilet,.-

2 Likes

Souhlas se vším až na Marečka. Tomu návrat do Belgie docela sedl (pomineme-li tu nepodstatnou věc, že je Lokeren poslední :smiley: ). Hraje dost pravidelně (jen 2 hráči v týmu toho odehráli o fous víc), v prosinci mu tam padaly i góly, prakticky nechodí střídat, trenér si ho pochvaluje hlavně kvůli univerzálnosti a dává ho do středu zálohy, na pravý kraj i na CDM. Marec se v repre jednoznačně musí ukázat.

1 Like

Za mě by si šanci v U21 zasloužil…

2 Likes

Dokopemtotamcobydupoujou

?? co tím chceš říct? :slight_smile:

Vzhledem k tomu, že jsme ve vlákně o Alexi Královi, jde asi o fanouška Spartaku, který věří ve výhru nad Uralem Jekatěrinburg v nadcházejícím kole ruské ligy.

4 Likes