Konec sezóny, nová sezóna a výherci slosování o 30 tis. Kč

Nazdar trenéři!

Hokejové MS je těsně za námi a i když nedopadlo úplně tak, jak bychom si asi přáli, užili jsme si spoustu napětí a viděli jsme skvělé výkony.

Za chvilku nás čeká finále turnaje Lay’s Liga mistrů, kde si ještě zahrajeme o 20 tis. Kč a pak už je tu úplný konec sezóny 2018/2019, která i díky vám všem byla na Sazka Fantasy tou zdaleka nejúspěšnější! Děkujeme vám za vaši přízeň a podporu, ale kolikrát i za dobré nápady nebo pomoc s organizací komunitních soutěží zde na diskuzi.

Až do července, kdy se vrátí 1. česká liga, teď budeme mít všichni možnost si od Sazka Fantasy trochu odpočinout, když budou takové “Fantasy prázdniny” bez soutěží.

Děkujeme také všem, kteří si spárovali svůj Fantasy účet se svým účtem na Sazka.cz a získali tím členství Fantasy+. Pokud jste se zároveň zapojili do turnaje k MS, byli jste zařazeni do slosování o 60 x 500 Kč na herní účet Sazka. Výherci budou kontaktováni e-mailem a zároveň níže najdete jejich seznam. Příští slosování pro členy Fantasy+ proběhne začátkem nové sezóny.

Jakmile v červenci otevřeme první nový turnaj, dáme vám to vědět i na váš e-mail (pokud máte povoleno zasílání novinek). Stejně tak nás čekají nové turnaje k Premier League, k Extralize a k Lize mistrů.

Přejeme vám všem pohodové “Fantasy prázdniny” a uvidíme se brzy u dalších soutěží!

Sazka Fantasy

Výherci slosování Fantasy+ o 30 000 Kč:

Boros
tikacz
PaulHewson
WRBIC
klobasozrout
kukacka10
MisannWRC
Marios7
adolfin
TomasErbes
Kvidolina
PaPl
AgentPena
hubert24
fYc1nh0
burgos
KluciVopaleni
Honzis88
KUBUSA
Valld
Slehy
POBLILPLZEN
majrou
kometa65
Rossi
Pavlliss23
seps1988
Losmuragos
Hans83
zelickotom
Vitekzfulneku
Qwesty
Bobr519
Henlik
eltrans
Malejcz94
Webstr
Kali7
Milan949
Kuba79
cptsem
Petrsvetr1922
pepa87
Draq
Raver23
AnChrX
bene60
vnouce
Mnnnn
Bary25
Igec
turbo085
Macziejoff
czromca
Grif919
Putny
ElRodriguezo
Karlik11
hellicek
Detvanec

20 Likes

Nevěřím, něco jsem vyhrál :smiley:

4 Likes

U mě vše při starém :joy::joy:

4 Likes

:smiley: ja se kouknul na mail a rikam si tvl zas nejaky podvod… kouknu sem a ono je to real :smiley: diky

5 Likes

Neboj, výhra není podmíněná účastí na předváděčce hrnců.

3 Likes

Mně nic nedošlo na mail ze jsem vyhrál

Tak jsi třeba nevyhrál :rofl::rofl::rofl:

1 Like

Ozvi se nám na fantasy@sazka.cz :slight_smile:

1 Like

Se máte…:grin:

1 Like

Jj… super take mi prisel email… tak uz jen si pockat… super a diky moc

3 Likes

Je tu uz nekdo komu se to pripsalo, krom adolfina :smiley:

Škoda :slight_smile::smile:

Pokračování diskuze z Konec sezóny, nová sezóna a výherci slosování o 30 tis. Kč:

Soupnihotamsoupnihotamzprvníhokopu

Pod každou diskusiou teraz budeš spamovať ? :open_mouth:

:slightly_smiling_face:

Mám to podobné :smiley: :smiley: