Konec MS

#1

Ahoj všem,
díky za skvělej šampionát :beer: Začátek sice opět s potíží, za kterou se ještě jednou moc omlouvám, ale jinak myslím, že bylo povedený. Snad jste si ho všichni užili a třeba udělali i díky naší Fantasy hře i atraktivnější. Ještě jednou díky, hlavně díky vám lámeme jeden rekord za druhým a stále rosteme! :slight_smile:

14 Likes
#2

MS bylo super, ale loni bylo lepší. Ceny hráčů se za celé MS nesrovnali a bylo to dost lehké a o štěstí ne až tak o kvalitách

6 Likes
#3

Ceny se vyvíjely pomaleji z důvodu pozdějšího vyhodnocování. To jsme chtěli mít bezchybné a bohužel na straně dodavatele často vázly opravy. Víme, že to soutěž ovlivnilo, na druhou stranu je to furt férovější pro všechny, než pokud by někdo měl body navíc. Každopádně pro další intenzivní soutěže jako jsou MS nebo EURO to je pro nás poučení.

4 Likes
#4

Jojo takové Nurse z Kanady nebo Lehtonen z Finska to byli skoro jistoty v obrane. Nejvíc staly myslím 6.8 a 6.5. ono vůbec ti obránci byli levni

1 Like
#5

Naopak třeba takový Ovečkin, který se překvapivě moc neprosazoval, byl zase celou dobu drahý.

#6

Top hvězdy ale bývají drahé vždycky. Bez ohledu na formu…

#7

To ano. Však nekritizuji, já bych byl naopak nejradši, kdyby ceny hráčů zůstávaly stejné klidně po celý turnaj :wink:

#8

Top hvězdy by asi měli mít vyšší uvodní cenu a potom reagovat ne výkon ne? Proč by měli být furt drahý pokud nehrajou nic? A podle čeho se pak pozná vůbec TOP hvězda?

#9

Bylo to,i pres ten 1 den fajn.Moc dekuji,.-

#10

Já také děkuji za perfekt mistrovství :wink:

1 Like
#11

Bol to naozaj skvely turnaj, tak ako v skutocnosti, tak aj tu vo Fantasy. Chcem podakovat za celu sezonu a za vasu super pracu a prajem vela stastia pri dalsom starte futbalovej a hokejovej sezony. :heart: :wink:

1 Like