Jak dnes dopadnou zápasy MS ? Vyhrajem? Já říkám JOOO

Podle mě dnes postoupí oba finálový týmy,který mají štítek v podobě outsajdru. Tak je vidí sázkové kanceláře,ale já ne. Co si o tom myslíte Vy??? Budem letos mistři?

Věřím, že my jo. ale bude to doost těžký :slight_smile: A kurz na Finy opět vysokej, tak jsem ho samo sebou zkusil :beer: :finland: :czech_republic:

1 Like

Tak to jsme dva. Verim,že my i Fini máma oba v zápasech větší srdce,proto postoupí

Finové zatím skvělý v pohybu, tak snad jim to vydrží :slight_smile:

Doufám, že ne :smile: Dal jsem all-in na CCCP

Včetně úspor na dovolenou? :smiley: škoda, tyč Finů

JJ, ale chtělo by to už nějaký gól.

zatím suprová hra. Nahorů-dolů, ale jak říkáš, chce to góly :slight_smile:

Ale jinak krásnej den. Piva od oběda, vypadá to, že jediná pravá česká Viktorka ze Žižkova udrží druhou ligu, tak snad i to Finsko a naši vyhrajou :slight_smile: :smiley:

Raději bych viděl ve finále Rusko proti nám než Finy. Finská disciplína a nasazení jsou fantastické. Rusům, když se nedaří nebo zápas není podle jejich představ, tak znervozní a pak dělají chyby.

Teď jsme to tu zrovna řešili. Ačkoliv bych finále raději s Ruskem, fandím Finsku. Ti co dokázali s tak mladým týmem co zvládají, to je neuvěřitelný. Ale myslím, že dneska Rusáci šíleně podcenili.

Letošní MS je plné překvapení. Kdo by tipoval, že ITA s GB se udrží v elitní skupině. Bezejmený tým vyřadí dva největší favority SWE a RUS s nejlepšími hráči z NHL. No nic v pauze mezi zápasy si jdu střihnout RDR 2 a v 19.15 budu našim držet palce ať to zvládnou. Viděl bych to tak 65:35 % pro Canadu. Snad nás taky podcení :smile:

A to je na tom nejhezčí, ne? :slight_smile: Finové hrají neuvěřitelně, snad se naši inspirují :slight_smile: a Red dead schvaluju taky :beer: po MS se do toho zase pustim :slight_smile:

Jsem zvědal jestli Rockstar udělá remaster jedničky. Docela by se to hodilo a bylo by to vtipný kdyby první díl byl označen jako 2 a druhý jako 1. Neměl jsem příležitost hrát RDR na PS3. Bohužel jsem tu vývojovou větev přeskočil. Měl jsem PS1, PS2 a pak rovnou PS4.

Finsko-Rusko ma teda prekvapilo a myslim, ze nielen mna. Neprekvapilo ma to, ze Fini dali 1 gol, ale to, ze Rusi nedali ani 1. :grinning:

Kanada-Cesko, tu som ocakaval vyhru Kanady, ale nie az o 4 goly a esate po tom, co ich Cesi prestrielali v pomere 41:30.

Pred MS som Finov neocakaval na ziadnej medailovej pozicii a Rusoch som ocakaval na 1. mieste. Taky je ale sport.

Co sa tyka zajtrajska, myslim si, ze Kanada vyhta :1st_place_medal:, Finsko :2nd_place_medal:, Rusi :3rd_place_medal: a vam zostane uz len :potato:. Ale mozem sa mylit. :slight_smile: :wink:

Alespoň jsme se na rozdíl od vás probojovali do play-off Roko :smile: Taky věřím, že to Canada vyhraje, ale zápas o 3. místo je 50/50. Bude záležet jak k tomu přistoupí hráči CCCP, přeci jenom věřili si na zlato a všechno ostatní je pro ně neúspěch.

1 Like

Tak, ale od vas sa kazdorocne caka viac, ako od nas. My uz mozme len prekvapit, kedze 6 rokov nebolo ani play-off. :smirk:

strašně se těším na finále. Kanada včera ukázala co znamená být efektivní. Kluci nehráli špatně, Kanadu ale totálně podržel Murray a útočníkům stačily 3, 4 rychlý přihrávky a už jsme prohrávali… Finové pak jsou draví a neuvěřitelně se pohybují. Všichni trenéři mládeže by se měli od seveřanů učit, že základ v hokeji je momentálně pohyb. Ostatně Pasta je toho důkazem, byť si prošel švédskou školou…

Zápas o třetí je otevřenej. Známe Rusáky a jejich manýry. Řeknou si, že se jim nechce a že bronz je jako brambora a fakt to tak celý odehrajou. Ale těšim se na to, pivíčka valíme od snídaně. :slight_smile:

Pokud si dobře pamatuji, tak už před několika lety Brož poukazoval na finskou školu a, že je to cesta, kterou bychom se v trénování mládeže měli vydat. Bohužel, změnit náš zkostnatěly systém výchovy mládeže je téměř nemožné. Nejsou tady lidi, kteří mají chuť a sílu něco změnit. Pořád vítězí osobní lobing nad národním zájmem. Např. to, co se děje momentálně v juniorce se změnou modelu soutěže je fraška. Polož si otázku komu to slouží. Žádný dlouhodobý koncept. My chceme úspěchy hned, nejlépe na počkání, ale takto to nefunguje. Ta práce musí být systémová a dlouhodobá. Dokud u nás bude fungovat systém, že rodiče dají prachy, aby jejich ratolest hrála v 1. nebo 2. lajně i když na to nemá a talen necháme hrát ve 3. lajně tak se nic nezmění a budeme se plácat tam kde jsme. Myslím, že případ Růžičky to pěkně ukázal jak to v našem hokeji chodí a na to už Hadamczik taky před lety upozorňoval a nic se nestalo k nápravě. Taky poukazoval na to, aby se mladí hráči udrželi u nás a neodcházeli v 15 do zámoří, že to není dobrý pro jejich další růst. (Zachu nepočítám, jedna vlaštovka jaro nedělá) Nevím která země to je, ale myslím, že Fini nebo Švédi hráče do 18 let vůbec do zámoří nepustí. Tady chybí taky spolupráce trenéra s rodiči. Rodiče musí stát při výchově mladého hokejisty za trenérem a podporovat jeho autoritu u dětí, ale to dnes díky výchově v rodině obecně chybí. Většina rodičů nevychovává děti k autoritě k osobě (ať je to trenér nebo učitel ve škole). A v poslední řadě je to taky o tom, jaký mají hráči ke sportu přístup a to zase souvisí s výchovou v rodině a trenéra. Podívej se např. na Jágra. Co dokázal je důsledkem jeho přístupu k hokeji. Co mu všechno obětovat. V době kdy jeho vrstevníci chodili na diskotéky a za zábavou, tak on trénovalk a na sobě dřel. Totéž platilo ve fotbale o Nedvědovi, Šmicerovi a dalších, kteří po tréninku zůstávali na hřišti a přidávali si další hodinu. Můj subjektivní názor, mohu se i mýlit :smile: Doufám, že dnes CCCP ztratilí motivaci a naši tu placku dovezou a já si na jejich oslavu vítězství jelikož nepiji pořídím Metro Exodus :smiley:

3 Likes

Jo, máš pravdu. Prakticky vše bych podepsal. Tak snad to klapne všechno a bude líp. :slight_smile: