Inter - Slavia

Inter - Slavia

V roce 1938 dostal Inter od Slavie dvakrát výprask…9:0 a 3:1 :clap:

Jak to dopadne zítra :slightly_smiling_face: ?

Já jsem optimista,tipuju remízku 1:1 :grinning:

3 Likes

Jirko, já jsem celoživotní optimista, ale tentokrát to vidím bohužel tak 2:0 pro Inter :it::neutral_face:

1 Like

2:0 je myslim reálnej výsledek…

Myslím si že v tomhle zápase Slavia 1 gól dá, teď je otázka kolik jich dostane, jestli žádný, 1 nebo 2. Tip: 1:1 nebo 2:1, spíš remíza :slight_smile:

1 Like

Jen tak na doplnění by se podle mě mělo dodat, že ČSR tehdy měla ve světě jméno, o 4 roky dříve byla 2. na MS…
A Slavia měla skutečně kádr evropských kvalit - Bican, Daučík, Kopecký, Vytlačil, Horák, Bradáč… To jsou velké persony tehdejšího fotbalu, Pepi má dokonce své místo i v historii celosvětového fotbalu.

3 Likes

V závěru přípravy penaltové výhry nad PSG, Tottenhamem a Valencií, v lize tři zápasy, tři výhry (včetně vítězství nad Udine, které porazilo AC Milán)… góly dává rovnoměrně celý tým, dvě branky mají zatím jen Lukaku a Sensi… to nevypadá moc dobře.
Ve třetím předkole jsem byl optimista a nevyšlo mi nic. Teď radši tipuji 2:1 pro domácí. Snad se zase spletu. :indonesia:

2 Likes

Inter Milán - Slavia 3:1

Tento zápas nebude nějak zajímaví a to tím že nebude padat dost gólů bude to tak 1:0, 0:1, 0:0, 1:1

0:1 :smiley: :czech_republic:

2 Likes

Tak,tak,namachrování špageťáci budou možná brečet :grinning:…udržíme to !!! :czech_republic:

1 Like

Dobrej bod ze San Sira :slight_smile:.

1 Like

I tak paráda ,bravo Slavie :+1:

1 Like

Sekyrka to tipoval 1:1 :+1::trophy:

1 Like

Hoši upřímně, celý zápas jsem vzpomínal na tohle…

Bod před zápasem by každej bral :beer: krásnej výsledek

1 Like

0:0 pánové… Kdo chce vydělat má ideální možnost

1 Like