Fotbalová liga klepe na vrata

česká-liga
#1

Dne 14. února se dějí věci. V roce 2005 byla spuštěna stránka YouTube.com, v roce 1982 se narodil Marián Gáborík, 1985 Philippe Senderos, 1987 Edinson Cavani, 1988 Ángel di María. Ale především, 14. února 2020 začne zápasem Budějce - Bolka jarní část fotbalové ligy. Nám, kdož holdujeme trávníkovým hrám, končí zimní spánek zpestřený bolívijskými telenovelami, Premier League, biatlonem, laufy a hokejem. Vracíme se na studené sedačky promrzlých stadionů, divá zvěř už se transformuje do klobás. Nezapomeňte do onoho dne nastavit sestavy č. f. l., hlavně vy, kteří soutěžíte v Kapr lize - souboji part fanoušků českých (a když dáte dohromady nějaký slovenský, nechť se klidně vmísí do zápolení) klubů.

Tápete a nevíte, koho dát v nejistém prvním jarním kole do sestavy? Nebojte, ten problém máme všichni. Těsně před startem sem dám příspěvek o 16 odstavcích, v němž rozeberu zimní dění v každém z prvoligových klubů včetně toho, jak se po závěrečných generálkách jeví základní sestavy.

5 Likes
#2

Prozatím dění ve Spartě: Větší pohyby nastanou vzhledem k mnoha končícím neprodlouženým smlouvám na jaře, zima je ve znamení odchodů na hostování a testování mladých/po zranění se vracejících. Základ má prozatím tuto podobu: Heča - Vindheim, Kaya, Lischka, Frýdek - Krejčí 2 - Hložek, Kanga, Sáček, Hašek - Tetteh. Brzy by mohli naskočit dlouhodobí marodi Dočkal a Drchal (běhají s míčem v trénincích s týmem). V létě hrozí odchody Nity (Rumunsko? Anglie?), Zahustela (Slovácko?), Kayi (Turecko?), Štetiny (Teplice?), Radakoviće (Rusko?), Costy (Polsko?), Hancka (návrat do Fiorentiny), Mandjecka (Izrael?), Haška (Izrael? Maďarsko?), Kangy (Španělsko? Turecko?), Hložka (Německo? Nizozemsko?). Pryč chtějí i Karlsson, Tetteh a Ben Chaim, ovšem zájem o ně projevil zatím jen Slavoj Houslice. Naopak do klubu by nejpozději v létě mohli přibýt Caufriez (pravý stoper Beverenu), levý stoper Hušek (juniorka Leicesteru, na jaře se rozehraje v béčku), F. Souček (Opava), brankář Trmal (Slovácko) nebo jedno z dvojice křídel Despodov (Sturm Graz), Krejčí 1 (Bologna).

4 Likes
#3

A pro doplnění k dění ve Spartě doporučuju sledovat tenhle profil na twitteru :slight_smile: https://twitter.com/ACSimpsons

Mimochodem český kolotoč se rozjede skoro na den přesně 3 roky od spuštění prvních fotbalových soutěží na SF :slight_smile:

4 Likes
#4

Nemám Twister :smiley:

#5

Profil si můžeš zobrazit i bez registrace :slight_smile:

#6

:smiley: Tři pastelky a čokoládový mlíko by byla za Štetinu fakt přestřelená cena. :smiley:

1 Like