Finále LM 2017/18

real-madrid
liverpool-fc

Tak kdo zvítězí? Věřím více Liverpoolu.

1 Like

no jsem fanoušek spíše Anglického fotbalu a především Arsenálu ale ten tady radši rozebírat bebudem :thinking::cry: takže já to vidím a přeju na Liverpool :yum:

Arsenal se zvedne si myslim :slight_smile: Jinak Liverpool mě velmi tento rok překvapil a yslím si, že jestli někdo Real může porazit, tak je to právě tým z Ostrovů…

1 Like

Liverpool :muscle::muscle::muscle::fist::fist::fist:to dá

2 Likes

Sice má Liverpool famózní ofenzívu, ale nad Ronaldem a spol. shoří jejich průměrnou defenzívou

Bude to vyrovnany zapas, ale ako vitaza vidim skôr Liverpool.

1 Like

Za mě 2:1 Real… Díky zkušenostem z finálí LM
Liverpool nemá tak zkušený tým a tolik jim nevěřím…
Góly Asensio, Ronaldo/ Firmino

Ale Liverpool má jednu obrovskou zbraň - Jurgen Kloppa. Kouč, který umí dostat každý tým na vrchol. Dneska to potvrdí.

Tipuji 3:2 pro Real,ale hlavně se těším na skvělou podívanou…

2 Likes

Tak bohužel dnešní finále vlastně nicmoc. Krásnej gól dal Bale, zbylý 2 byly darovaný. Škoda zranění Salaha, mohlo to být živější…

Jediný, čeho se bojím je, aby Karius nešel na uklidněnou za Kyjevskými prostitutkami a něčím se nenakazil
Jo vlastně není šance, že by něco chytil, já zapomněl :joy::roll_eyes:

No a jak hodnotíte zákrok na Salaha? Nechci se nikoho dotknout, ale podle mě Ramos věděl moc dobře, co dělá.

1 Like

Dle mýho taky moc dobře věděl co dělá. Svědčí o tom i to, jak se natočil od Salaha - nemusel ho chtít třeba přímo vyřadit ze hry, ale zkrátka ho aspon minimálně nějak rozhodit.

1 Like

Tak podle dostupných informací by se mělo jednat “pouze” o vykloubené rameno. Salah tak má šanci stihnout MS!

1 Like

Salah potřebuje 3 týdny k plnému uzdravení a minimálně zápas s Ruskem a se Saudskou Arábií stihne!

2 Likes