FAQ - Často kladené dotazy na Sazka Fantasy

K čemu slouží Sazka Tokeny?
Sazka Tokeny jsou virtuální měna, kterou můžete vyhrát v jednotlivých soutěžích na Sazka Fantasy. Lze si za ně zaplatit vstup do VIP soutěží, ve kterých máte větší šanci na výhru anebo je můžete směnit za odměny v našem obchodě.

Jak získám vyhranou finanční odměnu na portál Sazka.cz?
Po vyhodnocení soutěže rozesíláme všem vítězům e-mail, ve kterém žádáme hráče o údaje k hernímu účtu na Sazka.cz. Poté, co údaje obdržíme, je co nejrychleji předáváme kolegům, kteří připíší odměnu nejpozději do 30 dnů. Obvykle tento proces ale netrvá déle než pár pracovních dní. Pokud vám email nepřišel, podívejte se do sekce emailu Spam anebo Hromadná. Pokud email nenajdete ani tam, ozvěte se nám na fantasy@sazka.cz.

Proč mi nepřišel poukaz na nákup na Alza.cz?
E-maily s poukazy na nákup na Alza.cz odesíláme do pěti dní po vyhodnocení soutěže. Pokud vám email nepřišel, podívejte se do sekce emailu Spam anebo Hromadná. Pokud email nenajdete ani tam, ozvěte se nám na fantasy@sazka.cz.

Proč jsou v prvních kolech turnajů i hráči, kteří nejsou na oficiálních soupiskách?
Turnaje vypisujeme s velkým časovým předstihem, abyste měli co nejvíce času na složení svých týmů. Proto jsou v prvních kolech i hráči, kteří se nakonec nedostali na finální soupisku. Vždy po 1.kole jsou ale soupisky již aktuální.

Proč jsem nedostal žádnou výhru, když mám stejný počet bodů i rozpočet jako hráč, který na cenu dosáhl?
V takovém případě je rozhodující 3. faktor, kterým je čas poslední úpravy týmu.

Jak mohu změnit svou přezdívku nebo svůj email?
Bohužel taková úprava zatím není možná.

Lze někde stáhnout vaši aplikaci pro mobilní telefony?
Mobilní aplikaci nemáme. Naše nové stránky jsou ale naprogramované tak, aby dobře a přehledně fungovaly i v mobilních prohlížečích.

Bude v budoucnu na Sazka Fantasy i další sport/soutěž?
Ano, máme v plánu herní nabídku rozšířit. Momentálně se ale soustředíme na odladění stávajících sportů a funkcionalit hry.

Lze změnit rozestavení ve fotbale?
Nelze. Pro všechny naše hráče platí, že si mohou sestavit tým pouze v rozestavení 3-4-3. Taktický prvek ve volbě jiného rozestavení zatím neplánujeme.

Jak dlouho trvá vyhodnocení soutěže?
To je velmi individuální. Snažíme se o co nejrychlejší vyhodnocení, zároveň nechceme mít chyby ve výsledcích, proto obvykle vyhodnocujeme až den od ukončení posledního zápasu.

Nemám vsazenou sestavu, protože jsem nezvolil/a kapitána. Co s tím mohu dělat?
V případě, kdy nezvolíte kapitána, se vaše sestava bohužel nevsadí a váš tým nehraje.

Vyhrál jsem 500 kč, dostanu je?