Fantasy+ a slosování o 30 000 Kč

Ahoj trenéři,

jak jsme slíbili, máme tu pro vás další novinku - rozšířené herní členství Fantasy+.

Fantasy+ bude možné získat zcela zdarma spárováním svého účtu Sazka Fantasy se svým plně ověřeným účtem na Sazka.cz a doplněním několika údajů. Členové Fantasy+ za odměnu získají řadu výhod a navíc podpoří provoz Sazka Fantasy tím, že jsou registrováni na Sazka.cz.

Mezi výhody bude patřit získání přístupu do mimořádných soutěží, zařazení do slosování o ceny, získání samolepek zdarma a také okamžitá odměna až 400 tokenů.

První slosování, kdy 60 šťastlivců získá odměnu 500 Kč na Sazka.cz, proběhne už 29.5. a budou do něj zařazeni všichni, kteří do té doby získají Fantasy+ a budou mít postavený tým v turnaji k MS v hokeji. Více podrobností o slosování zde.

První soutěž pro členy Fantasy+ proběhne během MS a zahrajete si v ní mimo jiné o hokejové puky s podpisem Jaromíra Jágra! Tuto soutěž najdete už brzy dole pod turnaji, mezi denními soutěžemi.

Díky Fantasy+ a spárování účtů vám také budeme moci jednodušeji a rychleji vyplácet vaše odměny na váš účet na Sazka.cz. Členství Fantasy+ se stane podmínkou, abychom vám mohli odměnu na Sazka.cz vyplatit.

Nový typ členství však nijak neovlivní samotnou hru - nezískáte žádné body navíc ani nic podobného. Hra zůstane zdarma a zůstane férová, členové Fantasy+ pouze budou mít více příležitostí vyhrát zajímavé ceny.

Systém Fantasy+ spustíme již brzy a nabídka získat nové členství se vám objeví přímo na stránce Soutěže. Pokud během procesu získání členství narazíte na nějaké potíže, neváhejte nám napsat na fantasy@sazka.cz a společně je vyřešíme.

Věříme, že vám Fantasy+ přinese ještě více zábavy!

Sazka Fantasy

13 Likes

Dobrý den,
Dne 11.4.2019 jsem se zúčastnil vaší soutěže extraliga play-off a umístil jsem se na 6 místě a výhra činila 300Kc připsáním na můj herní účet u sazky.
Tak bych se chtěl zeptat, co mám udělat, aby jste mi výhru připsali na můj účet u sazky.
S pozdravem SUNKAFLEK

Jak získám vyhranou finanční odměnu na portál Sazka.cz?
Po vyhodnocení soutěže rozesíláme všem vítězům e-mail, ve kterém žádáme hráče o údaje k hernímu účtu na Sazka.cz. Poté, co údaje obdržíme, je co nejrychleji předáváme kolegům, kteří připíší odměnu nejpozději do 30 dnů. Obvykle tento proces ale netrvá déle než pár pracovních dní. Pokud vám email nepřišel, podívejte se do sekce emailu Spam anebo Hromadná. Pokud email nenajdete ani tam, ozvěte se nám na fantasy@sazka.cz.

2 Likes

Moc děkuji za odpověď. Nevěděl jsem, že mi některé e-mail chodí do hromadných a tudíž se mi na mém e-mail automaticky neobjeví

Nyní jsem na e-mail tímto odpověděl a údaje, které jste po mě požadovali jsem doplnil.

Ahoj,

stačí když odpovíš na mail, nemusíš svoje údaje dávat na forum.

Nech si dařit :wink: