Fanoušci Liverpoolu

liverpool-fc

Letní přestupové období- Posily, oslabení…

Ahoj, no s LIverpoolom to nevyzerá až tak zle nemyslíš ??? Keita, Fabinho, Alisson, moťno Fekir a kto vie kto daľší ??
Škoda že Can odišiel ale čo už Fabinho a Keita ho dúfam nahradia ( :

Liverpool vypadá fajn, jsem ještě dost zvědavej co West Ham, kterej dost posiloval. :slight_smile:

1 Like

s Liverpoolem to vypadá naprosto skvěle. Tam kde byla největší slabina, přišel Allison, takže teď budeme určitě mezi největšími favority na zisk LM :slight_smile: Fekir už nejspíš nepřijde, Klopp říkal že už nikoho nechce, ale možná to řekl jen kvůli tomu, aby snižili cenu za fekira, protože ho chce Lyon prodat za co nejvíce, protože kdyby ho prodali až příští rok, tak si myslím, že už by šla cena dolu,protože se mu nemusí tak dařit. Emreho je mi líto moc, ale fabinho nahradí a Keita hraje skvělě! Na toho se těšim moc!

West ham dost posílil, mohli by být letos do top 6, ale nezapomínal bych ani na fulha, to bude můj černý kůň pl .

Hovorí sa že by mohol Vida z Bešiktašu prestúpiť, na MS zahral celkom dobre, takže by to mohlo byť lepšie ako búrlivák Lovren… nemyslíte ???

Môj typ na West Ham je nanajvýš 15 priečka a je vysoko pravdepodobné, že sa v najvyššej súťaži ani neudrží, no to je asi jedno

Ano…hraje výborně

[quote=“Neshpvi, post:3, topic:946, full:true”]
Liverpool vypadá fajn, jsem ještě dost zvědavej co West Ham