Extraliga 2020/21

dobrý nápad, za mě ok

To ano ale v tom případě musíte nechat původní čas a datum zapasu. Nyní tam máte uvedeno 30.10. v 17:30 což normálně může proběhnout a čekat na vyhodnocení by se mělo v tom případě čekat až do té doby a to by bylo nešťastný.

co třeba dát do soupisky Martina Kauta? že vám to ale trvá…

Proč nejsou body za branku Hronka? Když branku dal.

Protože na oficiálních stránkách je že dal gól Pavlík. Až to správně opraví v oficiálním zápise o utkání, tak to opraví i tady na fantasy.

3 Likes

Díky @Vohajs :slight_smile: a ty Milane vítej na Fantasy :slight_smile: pokud dal fakt Hronek, opraví se to v zápisu a pak i na SF. :beer:

2 Likes

Ajaj Brno - Třinec odloženo :man_facepalming:. Jsem zvědavý, jak se to bude řešit na SF. Toho jsem se upřímně bál, protože kvůli předehrávce už nelze změnit sestavy :pensive:

1 Like

0b byla tu o tom diskuze, čeká se 3dny

No dobrý, ale něco jinýho je hlídat si to ten den a moct si to ještě opravit a něco jinýho je tahle situace. V takovém případě můžu tu svou sestavu 1.kola odpískat :roll_eyes:. Nehledě na to, že může do večera přijít další zrušený zápasy

1 Like

zbytečný čekat 3 dny, když odložili i druhej následující zápas. prostě 0 bodů bohužel. Aspon to bude zajimavejsi :smiley:

2 Likes

Pomohlo by skládat sestavy na každé hrací den samostatne. Včera jedna sestava na jeden zápas a dnes zbytek. Nebo možnost zvolit dva náhradníky :slight_smile:

1 Like

V dnešní době, by bylo úplně nejlepší předehrávky a dohrávky vůbec nezařazovat do SF

1 Like

Ono to čeká nás všechny. Proto jsou vyšší odměny v kolech a snížený v celkový soutěži.

1 Like

s těma náhradníka to není špatný nápad, ale to pochybuju ,že by zavedli během probíhájící sezony

Kluci, vytvořit systém náhradníků během pár dnů je nereálný :smiley:

1 Like

Jasný :wink: to bylo třeba jen tak do budoucna :slight_smile:

A možnost těch samostatných sestav na predehravky je ? Myslím že by nikomu nevadilo že by za to nebyly žádný odmeny. Ale ti co mají party tak by měli aspoň víc soubojů :slight_smile:

Ono není co měnit, systém funguje dobře. Myslím, že s tím pak problém nebude, člověk si to bude moct včas změnit, to jen když je předehrávka a sestava je uzavřena :roll_eyes:.

1 Like

Já vím no, nevadí…třeba někdy do budoucna :smiley:

BTW .má cenu čekat tři dny na dohrání zápasu, když tým ohlásil ,že následující kolo také hrát nebude ?

brno třinec odloženo.