Extraliga 2020/21

Tys to napsal přesně, vakcína bude psychologická záležitost a to je to, co potřebujeme. Samozřejmě bude hodně nízká účast, ale už nebude potřeba dusit kulturní a sportovní prostředí, protože už to bude odpovědnost jedince, nikoli vlády. Kéž by to bylo co nejdříve :pray:

3 Likes

Tak Vítkovice odkládají hned čtvrteční zápas :smiley:

1 Like

Přesně tak, taky bych uzavíral kola hned ať je v tom pořádek… Zápas se odloží z důvodu Covidu, mam za hráče nula

2 Likes

Označil bych zápas jako odložený a těm lidem co tam mají hrace z Vítkovic nebo Litvínova aby se u nich objevil nápis že tento hráč se kola neúčastní ( když ho tam člověk přesto nechá tak samozřejmě za 0 bodu) Teď u toho napřed změnili čas a teď i datum na silvestra. Ale není na co čekat a jestli to má být přehledný tak rovnou vyškrtnout zapas. Bude se čekat na testy atd tudíž do týdne dohrávka nebude.

1 Like

Přesně tak,naprostý souhlas s tebou :wink:

Ahoj všem :slight_smile: budeme čekat vždycky 3 dny. Pokud se do té doby zápas neodehrál, všichni mají 0. Zkusíme zde dělat nějakým způsobem servis, zápasů, abychom ukázali, jaké zápasy se neodehrajou.

5 Likes

dobrý nápad, za mě ok

To ano ale v tom případě musíte nechat původní čas a datum zapasu. Nyní tam máte uvedeno 30.10. v 17:30 což normálně může proběhnout a čekat na vyhodnocení by se mělo v tom případě čekat až do té doby a to by bylo nešťastný.

co třeba dát do soupisky Martina Kauta? že vám to ale trvá…

Proč nejsou body za branku Hronka? Když branku dal.

Protože na oficiálních stránkách je že dal gól Pavlík. Až to správně opraví v oficiálním zápise o utkání, tak to opraví i tady na fantasy.

3 Likes

Díky @Vohajs :slight_smile: a ty Milane vítej na Fantasy :slight_smile: pokud dal fakt Hronek, opraví se to v zápisu a pak i na SF. :beer:

2 Likes

Ajaj Brno - Třinec odloženo :man_facepalming:. Jsem zvědavý, jak se to bude řešit na SF. Toho jsem se upřímně bál, protože kvůli předehrávce už nelze změnit sestavy :pensive:

1 Like

0b byla tu o tom diskuze, čeká se 3dny

No dobrý, ale něco jinýho je hlídat si to ten den a moct si to ještě opravit a něco jinýho je tahle situace. V takovém případě můžu tu svou sestavu 1.kola odpískat :roll_eyes:. Nehledě na to, že může do večera přijít další zrušený zápasy

1 Like

zbytečný čekat 3 dny, když odložili i druhej následující zápas. prostě 0 bodů bohužel. Aspon to bude zajimavejsi :smiley:

2 Likes

Pomohlo by skládat sestavy na každé hrací den samostatne. Včera jedna sestava na jeden zápas a dnes zbytek. Nebo možnost zvolit dva náhradníky :slight_smile:

1 Like

V dnešní době, by bylo úplně nejlepší předehrávky a dohrávky vůbec nezařazovat do SF

1 Like

Ono to čeká nás všechny. Proto jsou vyšší odměny v kolech a snížený v celkový soutěži.

1 Like

s těma náhradníka to není špatný nápad, ale to pochybuju ,že by zavedli během probíhájící sezony