Dnešní sestavy

Tak co, mate tam dnes někoho jiného než Rusaky a Amiky ? :smiley:
Nebo to mate pouze na 1 tým ? :thinking::joy::exploding_head:

Správná otázka je koho dnes máte jako kapitána :grinning: Úspěšnej kapitán určí dnešního vítěze stejně jako včera, kdy všichni utřeli nos, protože Miroo88 všem vypálil rybník s Poulsenem a mohl si dovolit mít 3x nulu :grinning:

1 Like

Na to jsem se ptát nechtěl kvůli tomu, ze jestli div někdo mysli, že má TOP kapitána, tak se o to v diskuzi ne vždy podělí :smiley:
Kapitán ale rozhodne no

Jasnej Kane :joy: a mám vyrovnaný mix Rusaky s Amikama

1 Like

Občas se mi vyplácí jít proti proudu, ale abych sestavil italsko-britskej tým, takovej střelec zas nejsem. Jdu do Švýcarů.

1 Like

Tak to cením :smiley:
Já tu mám jasno…
Dnes jsem udělal pouze 1 změnu, Guedreau místo Kucherova, uvidíme jestli zas totální p*covina nebo úspěch :joy::pray:t5:

Mix Ruska a Ameriky okořeněno Fialou :upside_down_face:

1 Like

Tak asi jako většina Rusko a Amerika.Tak doufám že angláni nevyhrajou.

1 Like

Tak nakonec několik změn, přidal jsem Foxe, Gavrikova, Larkina a Gaudreaua, odebral jsme Kucherova, Q. Hughese, DeBrincata a Nesterova, tak uvidim, jestli dobre nebo špatně změny :thinking::joy::sweat_smile:

Ja mam Demko + ALL IN z Ruska. :smiley: :wink:

2 Likes

To jsem taky přemýšlel, ze dam buď Němci USA, nebo jen Rusko, ale neodolal jsem :smiley:

1 Like

Demko + USA+RUS+SWI +Sukeľ …

Bolo by dobre, ak by USA aj SWI skoncilo 1:0, Slovaci vyhrali hocikolko a Rusko 10:0 minimalne :smiley:

1 Like

Už taky lituji, že jsem nedal na Rusko víc, co předvádí to USA… hrůza.
Naopak VB hraje skvěle :slight_smile:

Prave preto som sa USA vyhol (okrem Demka). Bol som aj osobne na zapas VB proti Nemecku a VB ma velmi, velmi prekvapila vykonom na tychto MS. Myslim si, ze s Danskom, alebo Francuzskom môzu uhrat aspon bod. Naopak Talianom neverim vôbec, zeby nieco uhrali. :smiley:

Já jsem byl nucen kvůli rozpočtu dát do sestavy Ambühla a docela se to vyplatilo :grinning:

2 Likes

Tak to gratuluju :smiley:
Já opět špatně změny…
Původní utok Eichel, Kane, DeBrincat, Oveckin, Kuznetsov a Kucherov © by byl luxusní… já debil oddelal Kucherova a dal Gaudreaua a oddelal jsem DeBrincata a dal Larkina :thinking::man_facepalming::ok_hand:

Já na poslední chvíli nahodil Ovechkina a doufám, že ještě něco přidá, ale i tak po prvním kole, kdy mne dovedl k pouhým 18b už to horší nebude :smiley:

Já měl původně soudruhy Ovečkina a Kuznětsova - říkal jsem si, že se ještě moc neprosadili, tak by to proti Itálii mohli prolomit…no nakonec zůstala jenom Ovce a Kuznětsov byl nahrazen Eichelem - taky chyba…

Tak já třeba neohroženě dal Georgieva, protože proč by přece chytal proti Itálii Vasil… Ti brankáři jsou strašná loterie…