DFS Discord

Chtěl bych založit českou komunitu Daily fantasy sports co hraje za real money proto jsem zavedl server na Discord kdo by měl zájem můžete se níže přihlásit…

Nejlepší českou komunitu jsi našel ale tady. :slight_smile:

2 Likes

Jasně to máš pravdu s vámi se ale nemohu bavit o sestavách na Draftkings nebo na Fanteamu

O drobný peníz bych si opravdu rád zahrál. Ale nejsem už nejmladší - vůbec bohužel netuším, co to Discort je…:roll_eyes:
Anglicky taky neumím, ale hrál bych.

Nechceš tady Jerry založit miniligu, kde by se teda přihlásili lidi, co chtějí hrát o drobný peníz ?? :moneybag:
Tam by jsme nastavili nějaký rozumný pravidla.
Co ty na to … ?

Pochopil jsem to tak, že Jerry hraje v cizině klasický fantasy model o peníze - jednodenní soutěže, kde je vklad třeba 5 € na sestavu a potom jsou vítězové vyplacení klasickým odstupňovaným modelem, jako je například v pokeru a že chce řešit rady a tipy. :slight_smile: každopádně @JerryCZC, nic ti nebrání, abys to nemohl řešit i tady ve vláknu. Spoustu těch informací koho do sestavy využijou i hráči Sazka Fantasy myslim :wink:

1 Like

Jo přesně tak to hraju teoreticky se to dá založit tady, já jsem akorát nečetl pravidla fóra tak jsem nevěděl jestli tím něco neporušuji když bych tu řešil sestavy na jiných hernách

Tak ty sestavy jsou dost podobný i tady, takže za mě se o tom klidně bavte i tady.)