David Silva brán jako Útočník

To je jako joke ??? :smiley:

4 Likes

A co to brát z úhlu pohledu, že prostě těch hráčů v databázi je hrozně moc a drobná chyba se může stát? :wink:
Navíc podoné chyby mohou dost ve hře pomoci, například když obránce hraje v záloze a má větší šanci vstřelit gól. :beer:

Jo tohle je chyba ? :smiley: já už myslel, že je to tak schválně…tak to pak ano :smiley:

Ne, to se fakt běžně stává, vem si, že dodavatel má v databázi XY tisíc hráčů a udržet u všech jejich pozice, které se navíc v průběhu kariéry nebo i sezóny mění, je prakticky nemožný. :slight_smile:

Jo a mimochodem vám chybí Mohamed Elneny v Egyptu.

1 Like

No ale problém je v tom, že vy jste ho jako záložníka první dvě kola měli. A až teď najednou jste z něho udělali útočníka. A bohužel právě zajímavých ofenzivních záložníku je dost poskrovnu ve fantasy. Protože velkou část z nich máte od začátku v útočnících. Já dnes toho Davida Silvu musím říct také docela oplakal.

Nechybí, je napsaný jako Alnaní :wink:

Ono ale třeba taková Francie… Fekir, Thauvin, Lemar… to nejsou útočníci :smiley:

Značně to omezuje výběr hráčů :smiley:

Dneska ale v útoku hrát budou :slight_smile:

Pravdepodobne. :wink:

Tak tady jde o úhel pohledu…

Prostě je tam nepoměr… vybrat lze jen 3 útočníky a u týmů jako Australie a Francie je i 2x víc utočníků jako záložníků ,kterých jde vybrat 4 :smiley:

Ta nemožnost měnit rozestavení je asi největší mínus no. Přitom by to neměl být takový problém…

Tak rozestavení by mohl nepomohl… jeste jsem nevidel rozestavení na 4 a více utočníků :smiley: :smiley: