Další comeback

Musím smeknout i před Tottenhamem, ač jako fanoušek Chelsea nerad, tak jsem jim to přál tomu Ajaxu :frowning:
Tato liga mistrů je úplně :exploding_head::exploding_head::exploding_head::exploding_head:
A ten Moura, to je hrozně divnej hráč, každý mesic nedá ani gól a pak vždy v jednom zápase hattrick :exploding_head:
Ajax taky hrozná smůla, Neres tyč v 1. zápase, dnes tuším Ajax další 2…
Tak gratulace Tottenhamu, ale doufám, ze finále vyhraje Liverpool :sweat_smile::joy:

1 Like

No, neuvěřitelný… :slight_smile: já blbec jsem se vsadil, že Ajax celou LM vyhraje. No, čeká mě týden v práci “na šmoulu”. SF tričko, modrej obličej i ruce. A tu a tam někomu předám Fantasy nálepky :smiley: Těšte se na fotky… :smiley:
Každopádně krásnej zápas, Tottenham se suprově vrátil do hry, ale furt to potom, co vyrovnali, mohlo být 4:2.

5 Likes

Už budu sázet jenom na volby, ten sport je nevyzpytatelnej.

1 Like

Csaplárova past v praxi :slight_smile:

1 Like

Velmi zaujimavy vysledok. Ajax - Moura (2:3). :smile: :soccer:

1 Like

Jinak myslím si, že na konci se ukázala nezkušenost týmu no.

Já jakožto fanoušek BPL jsem rad, ze to takhle dopadlo :grin: a teď to asi přeju vic Liverpoolu​:partying_face:

1 Like

No, jestli i dneska postoupí Arsenal a Chelsea, tak se budu klanit před anglickým fotbalem :smiley: jinak ve finále to rozhodně přeju Liverpoolu. I za tu smůlu z ligy.

Ano, taky se klaním anglickému fotbalu. Obzvlášť Brazilci z Tottenhamu, surinamskému Holanďanovi a keňskému Belgičanovi z Liverpoolu, Gaboňanovi a Francouzi z Arsenalu a Španělům a Francouzi z Chelsea. To jsou hráči, kteří mají aktuálně největší gólovou zásluhu na dominanci anglického fotbalu. :smile: :smile: :smile: :uk: :soccer: Já vím, že řeč je o klubovém fotbalu, ale přijde mi vtipné, že v něm Angličané zas tak velkou roli nehrají. Škoda Harryho.

1 Like

:slight_smile: jasně, rozumím, ale takhle bychom mohli rozebrat každou top soutěž na světě. :smiley: :slight_smile:

2 Likes

Já vím, ze mě jen mluví zklamání z úpadku Man United (fandím zásadně jen rudým týmům :slight_smile: ), který podle mě začal implementací velkého počtu jihoameričanů do sestavy na úkor Britů, Skandinávců a Holanďanů. Ne že by vedení mělo jinou volbu, když dostatek kvalitních Britů už delší dobu není, ale já si prostě potřebuju zanadávat a najít obětního beránka - za něj jsem si vybral Valenciu, Agüera, Rafaela a spol. Chci zpátky nekoukatelný (ale vítězný) fotbal v podání Keana, Scholese, Berga nebo Stama.

1 Like

Musím říct, že jsem si před zápasem říkal, že jediná šance na postup je inkasovat jako první, protože jedna z mála variant jak porazit Ajax je dát jim pocit, že už to ubrání :smiley: (a pro nás by se skoro nic nezměnilo, tak jako tak jsme potřebovali 2 góly). Nebudu ze sebe dělat znalce, po druhé brance jsem si říkal, že to je malinko přes plán, ale o to to bylo krásnější …

3 Likes