Čtvrtfinále MS

#1

Tak jak to zítra vidíte? Německo je určitě hratelnější soupeř, nevěřím ale, že by to mělo být zadarmo :slight_smile: :beer: Fakt jsem moc zvědavej. :czech_republic:

1 Like
#2

Tak zadarmo to určitě nebude,ale pevně věřím v náš postup do semifinále :czech_republic::wink::beers:

3 Likes
#3

Myslim si, ze ste velkym, priam az jasnym favoritom. Ale len v stvrtfinale. :smiley:

#4

Borci, hlavně nedávat Manthu, má stopku :wink:

#5

Trochu se bojím toho,že všichni nás vidí jako favorita.Tak snad to zvládnem.

#6

Já to beru tak že co víc by sme si měli přát :slight_smile: a vážně doufám že předpoklady naplníme :slight_smile: kdyby to byl zápas ve skupině tak kdo by pochyboval že vyhrajeme? :slight_smile: chce to jen nenechat si utéct začátek :slight_smile:

#7

Souhlas. Dobrej začátek a co nejméně oslabení :slight_smile:

#8

No to je pravda. tech oslabení je až až až moooc. A to bude jediná šance jak dostat Němce do zapasu

2 Likes
#9

Který brankář myslíte, že zítra nastoupí? Bartošák má docela formu, Francouz zase zkušenosti, ale chytal jenom proti slabým soupeřům…

#10

Jako podle toho jak je nasazovali tak bych řekl že bartosak ale po tom co sem dneska četl že vrána i chytil nejspíš budou mimo sestavu tak tomu nasazování hráčů vůbec nerozumim :smiley:

#11

Já jsem četl poměrně velkou kritiku na Vránu, že je laxní v soubojích a chybí mu aktivita v soubojích, tak možná to je jeden z důvodů…Jinak v bráně čekám Bartošáka :goal_net:.

1 Like
#12

No já sem se pořádně podíval na zápas se Švýcarskem až vcera a a měl střely a dvakrát vybojoval puk za švýcarskou brankou. Nevím možná tak pusobi. Ale taky mu sebrali tvořivý centry napřed kovář pak chytil ale teď hrával s faksem a ten tam vyloženě na přihrávky neni

#13

Uff, nebylo to vůbec jednoduchý, ale jsme tam :heart:

4 Likes
#14

Každopádně to, že Říha Vránu nepostavil dokazuje to, že je pan trenér… Máš manýry, nemakáš tak, jak si představujem? Tak máš smůlu a to, že hraješ NHL ti nepomůže. za to klobouček, obzvlášť ve chvíli, kdy v případě neúspěchu by byla příšerná vlna kritiky.