Čtvrtfinále MS

Tak jak to zítra vidíte? Německo je určitě hratelnější soupeř, nevěřím ale, že by to mělo být zadarmo :slight_smile: :beer: Fakt jsem moc zvědavej. :czech_republic:

1 Like

Tak zadarmo to určitě nebude,ale pevně věřím v náš postup do semifinále :czech_republic::wink::beers:

3 Likes

Myslim si, ze ste velkym, priam az jasnym favoritom. Ale len v stvrtfinale. :smiley:

Borci, hlavně nedávat Manthu, má stopku :wink:

Trochu se bojím toho,že všichni nás vidí jako favorita.Tak snad to zvládnem.

Já to beru tak že co víc by sme si měli přát :slight_smile: a vážně doufám že předpoklady naplníme :slight_smile: kdyby to byl zápas ve skupině tak kdo by pochyboval že vyhrajeme? :slight_smile: chce to jen nenechat si utéct začátek :slight_smile:

Souhlas. Dobrej začátek a co nejméně oslabení :slight_smile:

No to je pravda. tech oslabení je až až až moooc. A to bude jediná šance jak dostat Němce do zapasu

2 Likes

Který brankář myslíte, že zítra nastoupí? Bartošák má docela formu, Francouz zase zkušenosti, ale chytal jenom proti slabým soupeřům…

Jako podle toho jak je nasazovali tak bych řekl že bartosak ale po tom co sem dneska četl že vrána i chytil nejspíš budou mimo sestavu tak tomu nasazování hráčů vůbec nerozumim :smiley:

Já jsem četl poměrně velkou kritiku na Vránu, že je laxní v soubojích a chybí mu aktivita v soubojích, tak možná to je jeden z důvodů…Jinak v bráně čekám Bartošáka :goal_net:.

1 Like

No já sem se pořádně podíval na zápas se Švýcarskem až vcera a a měl střely a dvakrát vybojoval puk za švýcarskou brankou. Nevím možná tak pusobi. Ale taky mu sebrali tvořivý centry napřed kovář pak chytil ale teď hrával s faksem a ten tam vyloženě na přihrávky neni

Uff, nebylo to vůbec jednoduchý, ale jsme tam :heart:

4 Likes

Každopádně to, že Říha Vránu nepostavil dokazuje to, že je pan trenér… Máš manýry, nemakáš tak, jak si představujem? Tak máš smůlu a to, že hraješ NHL ti nepomůže. za to klobouček, obzvlášť ve chvíli, kdy v případě neúspěchu by byla příšerná vlna kritiky.