Čo sa to deje s Burnley ??? Tri zápasy a len 1 bod ??? A proti takým súperom …
No musíme vyčkať …

#2

Hlavně ten počet obdržených branek. :frowning_face:

#3

No mě děsí teda West Ham spíš. Jo, měl tam Arsenal a Liverpool, ale na to jak posilovali, bych takový šišky teda nečekal. Minimálně Bournemouth měl bejt plichta, nechali si otočit ale během pár minut. 0 bodů, poslední místo, skóre 2:9 a dneska dost možná ostuda v Carabao Cupu - 10.minuta a prohrávají 0:1 s Wimbledonem :smiley:

1 Like
#4

Je pravda, že hrali proti silným súperom, ale musia hrať lepšie … Nieje možné aby taký tým ako je Burnley hrala tak zle …

#5

Ale najviac ma štve že som Burnley pokladal za favorita a zaradil som tam hráčov ako Hart a Mee …
Takže som neskončil na bohvie akom mieste …
Ale zase Tarkowski alebo Hendrick to zachránili …
Mal som tam dať Mitrovičááááá

1 Like
#6

S Burnley se děje to samé, co s Olomoucí: nezkušený tým nedávno postoupil z druhé ligy a teď se po úžasné sezóně musí na startu nové sezóny vypořádat se dvěmi soutěžemi. Na EL se namotivovali dobře a první 4 zápasy předkola zvládli bez porážky, ale v lize už to tak dobře nešlo, to je pro ně až ta druhá soutěž. Čekal jsem to a hráče Burnley radši letos nezařazuji.