Co nás čeká v roce 2020 a výherci slosování o 30 000 Kč

#1

image

Ahoj trenéři!

Sazka Fantasy má za sebou i díky vám všem další úspěšný rok!

A ať už váš nejoblíbenější turnaj již skončil, anebo ještě pokračuje, určitě vás bude zajímat, co nás v Sazka Fantasy čeká příští rok a také zda se na vás třeba neusmálo štěstí v prosincovém slosování Lucky Losers.

Příští rok bude o něco nabitější - čeká nás totiž EURO, které hned po hokejovém MS bude druhou velkou událostí a příležitostí vychutnat si kratší, ale intenzivnější turnaj o pořádné výhry. Předtím se ale ještě chystáme ve Fantasy vydat několik novinek zvyšujících kvalitu hry. Nebudeme vám k tomu teď nic napovídat, není to ale už moc daleko :wink:

A pak tu máme naše tradiční turnaje, které jsou základem Sazka Fantasy. Česká liga a Liga mistrů se vrátí i s novými turnaji v únoru, zatímco Premier League se hraje dále a my náš podzimní turnaj ukončíme 2. ledna. Nový turnaj o 70.000 Kč pak naváže hned 10. ledna. Takže už za chvíli se můžete s čistým štítem pustit do nové hry!

Extraligový turnaj, jako už je tradicí, bude pokračovat do konce základní částí a na play-off se můžete těšit na turnaj samostatný. Ve všech případech pořadí v partách a duely budou pokračovat bez přerušení až do konce sezóny (party nejsou rozděleny na turnaje, ale na sezóny).

A právě pak přijde mistrovství a EURO, ale o tom si povíme více později. Zatím doporučujeme hlavně hrát, zlepšovat se a také, pokud ho ještě nemáte - pořiďte si členství Fantasy+, protože tak můžete zcela zadarmo získat několik výhod, například účast ve všech slosováních a v soutěžích navíc. A další výhody přijdou. Pořízením si Fantasy+ navíc podporujete provoz Sazka Fantasy!

Ti zkušenější z vás, kdo šetří Sazka Tokeny, určitě také budou mít radost z nového Sazka Fantasy trička. Začátkem roku ho najdete v obchodě. Takže každý token se bude hodit :wink:

Děkujeme všem, kdo jste si s námi v tomto roce zahráli a pomohli jste tak dál budovat největší českou online sportovní hru!

Sazka Fantasy

Výherci prosincového slosování Lucky Losers
(informace o výhře obdržíte emailem a výhra vám bude připsána na herní účet na Sazka.cz):

Friisy
cudinek
Lazi666
Rithos
sykorka
jboubi
Pazy77
mikoteam
Stendakit
podlajz
SkkuTekk
Masoakombinat
Dusha
Maptnh
kloppto47
Mortimer
Zdendy
pospa63
Pepa
Rihys
Karlik11
Wing
cernyvac1
Onipep
Motorak1993
Zdeno10
Marios7
Maro19
Matony
Hrazdic

14 Likes
Předvánoční losovačka Lucky Losers o 30 000 Kč!
#2

Hodně se těším na EURO :czech_republic:. Tyhle vrcholové akce jsou důvod proč jsem začal Sazka Fantasy hrát. Zápasy pak prožívám o to více, když hrají moji favorité. Velké díky Sazka Fantasy :+1:

11 Likes
#3

Tak tedy moc děkuju! Žasnu, že jsem měl jednou taky kliku… Díky!

6 Likes
#4

Všem vylosovanym velká gratulace :money_mouth_face:

#5

Tomu se říká štěstí, gratuluji :clap:

1 Like
#6

Kdy přesně to tričko bude?

#7

Taky se přidávám s dotazem na trička. Jak to momentálně vypadá? Začátek března, a kde nic, tu nic. :slightly_smiling_face: