Co náš čeká v příštím roce?

Ahoj trenéři!

Sazka Fantasy i díky vám v roce 2018 velmi pokročilo a užili jsme si vedle tradičních sportovních lig i řadu výjimečných sportovních událostí. Utkali jsme se v turnajích k Zimním olympijským hrám, k MS v hokeji i k vynikajícímu MS ve fotbale. Řady našich hráčů se rozrostly, odměnili jsme tisíce dalších výherců a zlepšila se i samotná hra. Mimo jiné jsme změnili grafický design stránek, vydali novou mobilní verzi webu a spustili i tuto diskuzi. Také Sazka Tokeny mají už pořádné využití a vy si je můžete vyměňovat za hodnotné odměny v našem obchodě.

Řadu vylepšení děláme na základě vašich názorů, které nám sdělujete zde na diskuzi, nebo třeba vyplňováním našich dotazníků, za což vám děkujeme!

Teď je ta správná chvíle, abychom si pověděli, co nás čeká v příštím roce. Budeme pokračovat ve všech aktuálních turnajích, konkrétně podzimní turnaje k české fotbalové lize a k Lize mistrů jsou u svého konce a následovat budou nové turnaje k jarní části těchto lig. U české ligy zvažujeme možnost vypsat k nové nástavbě další samostatný turnaj. Turnaj k Premier League poběží až do 11. února a na další kolo již odstartujeme turnaj nový. A turnaj k extralize poběží až do konce základní části a navazovat bude turnaj k play-off.

Velkou událostí pak bude květnové MS v hokeji, tentokrát ho budeme hrát na základě vašich názorů už na jednotlivé herní dny a nikoliv na celá kola. Bude to již třetí MS v hokeji na Sazka Fantasy a můžete se těšit i na pořádné ceny!

Během roku budeme dělat i další vylepšení hry, aby byla čím dál přístupnější a zábavná pro zkušené veterány i nováčky. Aktuality a zajímavosti můžete sledovat i na naší Facebook stránce.

Děkujeme vám za vaši přízeň v tomto roce, užijte si svátky a doplňte síly na další sportovní rok se Sazka Fantasy!

#JsemTrener

Diky.Nhl tedy nebude a tenis se take prestal sazet?Preji hezky den.Honza.

NHL a tenis soutěže/turnaje prozatím z kapacitních důvodů nebudou. Byly nejméně oblíbené a budeme se soustředit na ostatní soutěže.

Nicméně, v budoucnu se k nim možná vrátíme a třeba přibudou i jiné věci.

Dekuji za odpoved.A chtel bych se zeptat,to ze je nejneoblibenejsi NHL to vyplynulo z anket?Jsem ve 14 ligach a skoro ve vsech chteli vsichni hrat NHL a byli velmi zklamani,ze nebude.Hraji to pak jinde.je to skoda,ale chapu,ze se hraje 8 meiscu kazdy den a byla by to asi honicka.Honza.Trener amater,.-D.

Sledujeme, kolik lidí aktivně hraje který turnaj, jak si upravují svůj tým atd. A málokdo se dokáže této náročné soutěži pořádně věnovat delší dobu, sledovat po nocích soupisky atd. Protože máme omezené zdroje, tak i když NHL máme sami rádi, pro tuto chvíli ji musíme vynechat.

Ano v poradku.Jsou kluci,co se specializuji na Fotbal a jini zase na tenis.Ale ja jako mlady jsem stacil vse.Ale mne zajimalo jen,zda tu NHL chtelo podle dotazniku hrat aspon 1 000 lidi.Diky-Honza.

Co jsem teď koukal zpětně, tak je fakt, že NHL začátkem roku hrálo v průměru cca. 400 lidi, ale v play-off už to bylo průměrně 1400 hráčů (nejsem si jistej, ale v té době se sestavy myslim ještě nepřeváděly). Ano, v té době se hraje hokejové MS a lidi to mohlo svádět hrát i NHL, ale také přišli noví hráči a je fakt, že v té době (03/2018) hrálo extraligu něco málo přes 500 hráčů, PL 500-600 a českou kopanou 600-700 (a to možná i přidávám), samozřejmě o lepší výhry hrálo i víc hráčů skrze všechny soutěže. Že se sestavy převáděj i v týdenních soutěžích hře spíše uškodilo, my hráči ani nevíme kolik nás skutečně hraje. Raději bych věděl s kolika hráči opravdu soutěžím, protože 11000+ nás určitě nehraje. A NHL je skoro koždodenní/noční soutěž a pro nás aktivní hráče to je potom bašta. NHL prostě chybí, chápu že s daty je to u této soutěže náročné, ale pokud na něčem v budoucnu zapracovat, tak za mne právě na znovurozjetí kanadsko-americké národní hokejové ligy.

:alien:

Pripajam sa aj ja. Ako pisal SKODOVCICKA, tak vo vsetkych partach kde som, na diskusii a vsade dookola ludia chcu NHL a vemi im chyba.
Ako zas pise Aliensm pred vyse ako pol rokom tu hralo o nespocetne menej ludi. Nie len NHL, ale vsetky ligy. Teraz je vsade po niekolko tisic hracov, a to preto, ze uz to spoznalo mnoho ludi, boli MS vo fotbale aj v hokeji a od vtedy je tu o dost viac hracov. Cize aj NHL by hralo niekolko tisic ludi.
Takisto suhlasim s Aliensom, ze ako napriklad v 1. lige je do turnaja zapojenych 12 660 ludi, no skutocne aktivne to podla mna nehra ani polovica a ani tretina. Preto tazko odhadnut, kolko nas tu skutocne aktivne hraje. A ti, co su naozaj aktivni hraci by nemali problem venovat niekolko minut denne, aby upravili zostavu pre najlepsiu hokejovu ligu sveta. :slight_smile:

Cize ak tu NHL nie je preto, ze to skutocne nejde tak okej, nevadi, ale ak je to kôli malemu dopytu, tak to podla mna nie je pravda, pretoze NHL tu chcu vsetci.
No nemam pravdu ?? :wink:

Ja tedy jeste pridam jednu poznamku.Taky by mne zajimalo,kolik lidi hraje aktivne.A vsechno.Ja tu jsem cca od kveten-cerven,co jsem tu zacal v 1 parte.Casem,asi pred 2 mesici koukam,ze jsem kolem 200 mista v tokenech a 270 mista v celkovem poradi.Ted po 2 mesicich jsem uz celkove 219,ale v partach ksou v prumeru lepsi ,chytrejsi hraci,co to sleduji.Ja jak jsem psal,i kdyz uz nejsem nejmladsi,v lete a na podzim sportuji,nohec a tenis,takze treba dam v sobotu rano sestavu podle prewievu a doma vecer zjistim,ze treba 3 hraci vubec nehrali.Podle mne muze uplne vse hrat treba jen 1 000 lidi.Ale kdyz kouknes na fotbal-hraje pravidelne 11 000 a hohej cca 6 000 lidi,co hraji pravidelne.Cau Honza,.

Už v minulosti jsem navrhoval model NHL hrát jedno kolo týden. (všechny zápasy např. od pondělí do neděle, dříve jsem to hrál na Sportingnews a tam se hrálo od čtvrtka do čtvrtka) To by znamenalo udělat sestavu stejně jako v PL nebo Kapří 1x týdně. Nebylo by to náročné na skládání každý den jako dříve. Navíc by to bylo okořeněno tím, že všechny týmy NHL nehrajou stejný počet zápasů během týdne. A byla by volba na uživateli, zda zvolí třeba průměrné hráče, kteří budou hráv víc zápasu nebo top hvězdy s méně zápasy. Pokud si pamatuji tak počet zápasů týmu NHL se pohybuje od 2-4 týdně. Je to velice zajímavý faktor při sestavování týmu. Bylo by to reálné hrát jedno kolo týden?

NHL je nejlepší hokejová liga světa. Různé výmluvy organizátorů SAZKA FANTASY nemají žádný smysl. Nezbývá nám nic jiného, než hrát NHL jinde. Také ji u konkurence hrajeme.

Nebylo by aspoň možné udělat play off NHL?

Dobrý den, chci se zeptat, zda se plánuje turnaj k MS ve fotbale hráčů do 21 let? V loňském roce to bylo vítané zpestření hry. Díky za odpověď.

V tuto chvíli opravdu bohužel není možné provozovat další ligu ani v třeba polovičním režimu. NHL měla ten poměr náklady/hráči nejhorší, proto jsme po zvažování vynechali právě ji. Ani my z toho nemáme radost.

ME do 21 let ještě zvažujeme. Tím, že bude v červnu, by ten provoz byl jednodušší - nekryje se to. Zatím to není rozhodnuto.

Taky bych si přál NHL, ale musíte to brát objektivně. Lidi co chodí na diskuzi nebo jsou v aktivních partách je v celkovym součtu prostě málo.

Me se treba na sportu.cz libila i KHL…tu tu nikdo nezminil, ale ja si ji fakt uzival…a hlavne tam nebylo treba byt do 1:00 v noci vzhuru, ale uz i kolem obeda se delali sestavy…

A jeste by se mi libilo, kdyby i ve fotbale byla odmena za hattrick jako v hokeji!!! Treba minule kolo by byly jeste o hodne lepsi body za hattrich M.Salaha :wink:

Jenze KHL ma prakticky shodu s NHL a bylo nam vysvetleno,ze to nejde.

Vsak ja vim, jen sem chtel zminit ze v mych ocich byla lepsi KHL, ktera mi casove daleko lepe vyhovovala nez NHL…:wink:

Z mého pohledu je škoda, že se soutěže jako Liga, Premier Legue dělí na polovinu. Radši bych je viděl celosezóní. Pak to musíme v partě zbytečně sčítat.