City bez LM!

#1

Tak City jsou na dva roky bez LM. Co na to říkáte? Z FB: Podle zákulisních zpráv chtěla UEFA kromě Manchesteru City potrestat zákazem startu v LM i pražskou Spartu. Tam ale nakonec od potrestání upustila, neboť, cituji, by to mělo zhruba stejný smysl jako zakázat řízení nevidomým… :slight_smile:

4 Likes
#2

Ještě dostali na cestu celkem slušnou pokutičku - 747 mil. :moneybag::money_mouth_face:

#3

A pokud to potvrdí arbitráž, mohou se jim odebrat body z loňské sezóny… Hlavně všechny hvězdy půjdou pryč, když nebudou v Evropě.

1 Like
#4

Ale vsechny urcite ne,jednak maji dlouhodobe smlouvy a myslim si,ze klauzuli na L.M.tam asi mit nebudou.Ale klub prijde o urcite finance,ale takovy klub to jiste nepolozi,.-

1 Like
#5

no 750 mega je fajn pokuta už, to je jeden velmi dobrej hráč. Pak přijdou odhadem o stejný peníze za LM, kde by se bývali dostali asi daleko. Pak o peníze od sponzorů, kteří se tolik hrnout nebudou… Není to nic, co by tým potopilo, ale bolet to myslím bude. :slight_smile: a všichni určitě neutečou, ale dost z nich se o to myslím bude snažit.

1 Like
#6

Zase na druhou stranu si myslim,ze M.City bude hrat v Anglii ligu a dalsi ligove pohary,kde budou sponzori hodne zviditelneni.A oni hraji v poharech docela dlouho.A takovy tym ma dlouhodobe smlouvy a sponzori se podle mne predbihali aby u takoveho muzstva mohli byt.A pro takovy tym je dulezity dlouhodoby vyvin a o moc sponzoru neprijde.Ja se porad musim smat te fotce/Beana/.Ted v utery hral proti mne bowling/vyhral jsem/.Je temer stejny i vekem ten pan -jen je o neco vyssi,…-xd

1 Like
#7

A je to tu, hned je zájem o hráče City vyšší a Real by chtěl Sterlinga za 180 milionů liber :slight_smile:

1 Like
#8

LM je jen stroj na peníze, které si rozděluje pár nejsilnějších klubu a zbytek sezobe jen drobky. Ano, ztráta přílivu peněz z LM + pokuta budou citelné pro City, ale ne likvidační. Šejk to nějak zatáhne a pojede se dál. Priorita bude vždy PL a poháry, tak si nemyslím, že by se hráči rozutekli. Navíc LM je příležitost se pro méně známé hráče ukázat a zajistit si přestup do lepšího klubu a to většina hráčů City nemá zapotřebý. Top hráči určitě neodejdou. Spíš bych to viděl na nějaké hostování jelikož díky absenci LM nebudou muset držet takl široký kádr. Na druhou stranu, ruku na srdce, myslíte, že všechny ostatní velkokluby jsou čisté? A představa, že uvidím v LM hrát takový Sheffield místo City je dost tristní a myslím, že to pocítí i UEFA ve sledovanosti v TV. Uvidíme jak dopadne arbitráž. Každopádně to bude ke škodě kvality LM.

1 Like