Champions League v televízii

Ahojte, určite ste započuli že na Slovensku kúpila práva na všetky zápasy LM Orange a tak väčšina divákov na Slovensku nemôže pozerať futbal. Neviem ako to je v Česku a preto sa vás chcem spýtať, kde vy pozeráte LM.
Napíšte prosím stránku.

Ahoj. Ako iste vies, ja som taktiez Slovak a OrangeTV nemam a ani neplanujem mat. Vsetky streamy zapasov si pozeram pomocou prehravaca Acelisting.eu.

1 Like

Není to náhodou acelisting.in? :wink:

1 Like

Alebo tak no. :smiley: Ja ani presne neviem, jak sa to vola. A ty tiez cez to pozeras ? :wink:

Já se na fotbal vůbec nepozerám. Je to na mne šíleně pomalej sport. Než přeběhne hřiště a u toho 2x nejmín umře, to mne fakt nebaví. Udělal jsem letos výjimku na MS jen z nostalgie, když jsem fotbal roky hrával, ale zase mám vybráno na dalších x let dopředu :smile:

1 Like

Aha,. :smile: :smile:

U nás je to víceméně podobné, práva na LM má placená O2TV. Každopádně si jí můžete pořídit za 200KČ/30dní, takže to celkem jde, vzhledem k tomu, že tam dávaj i nejsledovanější zápasy z český ligy.

1 Like

Navíc na jeden účet se dají připojit myslim 4 zařízení, takže se to dá sdílet s kámošema prakticky zadarmo :slight_smile:

1 Like

Hodně zápasů se dá najít na živých přenosech. Co mám účet na Tipáči, tak si s ním bohatě vystačím a už nějakou dobu tam tedy nechodím.