Ceny ceny

Není to trochu přehnané s cenami těch hráčů v premier league? Nedá se pomalu nic vymyslet když polovina hráču stojí 11milionu

4 Likes

Marné nějak to zvladnem je to od sazky pekne

4 Likes

Ceny hráčů se vyvíjí a stejně tak, jako některým hráčům rostou, druhým klesají. Pokud nastane neúnosná situace, jako tomu bylo v české lize, ceny globálně snížíme. Zatím k tomu ale není důvod.

2 Likes

Bojujemě všichni mám super tým tak se potkáme

1 Like

Mám na ceny trochu jiný názor, ale o tom jsme se již několikrát v diskusi přeli. Tak mi vysvětli ceny: Mahríz 11 mil. 17b. Nenastupuje v základu a zatím toho moc neodehrál. Oproti tomu Lukaku 10,6 mil. 35b, tj. dvojnásobný počet bodů, hraje v základu a je levnější? Odpovědi typu ať si ho dám do sestavy neberu. A do třetice Barnes za 10,4 mil s 10b je opravdu úsměvné. Odehrál jeden celý zápas, jinak střídá na konci zápasu. A Rashford s 5b za 9,7 mil je kapitola sama o sobě. Zato Walcott s 32 body je za 9,4 mil. Myslím si, že hráč by měl mít možnost udělat sestavu z jednoho týmu nebo alespoň z 90 %. Proč to jde v hokeji a ve fotbale ne?

4 Likes

Mahríz - nedávno 10 bodů, silný tým, spoluhráči uhrávají hodně bodů oproti němu Lukaku - nedávné zápasy 2 body, spoluhráči špatné výkony. Ten algoritmus prostě nějak funguje a má nějaká kritéria která se tam odráží.

Prolém je v tom, že v hokeji máš mnohem víc hráčů a všichni hrajou, takže i dost levný hráč ti může v pohodě nahrát body. Každopádně líp, než jak to máme teď, to prostě udělat neumíme.

6 Likes

Docela se daří na výhru 11 milonu

1 Like

Přijde mi, že podstata hry je:

• na začátku sezóny trefovat hráče ze základu, přestože základní sestavy ještě nejsou úplně jasné a ustálené;
  • v pokročilých fázích sezóny, kdy už o zákl. sest. máme jasno, trefovat hráče, kteří doposud nedostali tolik šancí, ale v daném kole mají šanci slušně bodovat.

Sestavení týmu prostě vždycky musí komplikovat nějaká větší překážka, jinak to moc ulehčíme a polovina z nás bude mít stejnou sestavu. V první fázi sezóny nás musí brzdit nedostatek informací, v pokročilé fázi brzdí nedostatek peněz. Díky tomu si se sestavami hrajeme déle a je to větší zábava. Tedy alespoň pro mě.

9 Likes

to je další věc. Je jasný, že nikoho nebude bavit extra těžká hra, ale přeci není cílem dát nejlepší střelce v lize za 90 milionů a čekat. :slight_smile:

4 Likes

Myslím že by bylo mnohem zábavnější i atraktivnější mit tým nabitý hvězdami nebo alespoň s větší části a mit napr. každé kolo 80 - 100 bodů než mít v týmu 3 hvězdy a zbytek hráčů s druhoradych týmu o kterých slyším prvně v životě a uhrát upocenych 20 až 40 bodů. Smysl hry to vůbec neovlivní protože to bude pro všechny stejný ale určitě je zábavnější se dohadovat s kamarády že můj útočník dal jen 2 góly a jeho 3 než že sem musel dát obránce s watfordu u kterého vím že nebude mít ani bod protože neudrží čisté konto :slightly_smiling_face:

1 Like

To ti přijde opravdu zajímavější hra, kde by každý měl v týmu pokud se zaměřím právě na anglickou ligu jen hráče typu Hazard, Aguero, nebo třeba Kane a měl přes 150bodů. Proč by mě to pak jako člověka mělo těšit, že právě díky těmto hráčům jsem získal body. Vždyť by je tam pak dával každej a taková moje sestra, která fotbal absolutně nesleduje by bez problémů mohla dávat za kolo právě těch 150bodů. Myslím si, že právě ono trefování hráčů z horších týmů( a zrovna tebou zmiňovaný Watford bych jako horší tým, co nedělá body neříkal) je to krásné na té hře :slight_smile:

6 Likes

Nikdo ti nebrání mít tým nabouchaný hvězdami, ale musíš pak počítat s procentuálním postihem, protože to není žádný umění.

4 Likes

Yeah!!! Thje jasny ze to zvladnem

1 Like

Kluci ja vim proste tomu nerozumim. Este sem idiot pisu někdy příspěvky omlovam se

1 Like