Celkove pořadí

Tak trenéři, MS nám skončilo teď otázka jak dopadlo vám ve fantasy? Já osobně jsem si dal cíl do první tisícovky, to se mi povedlo nakonec něco kolem 750 místa. Přece jenom nas tam bylo hodně jestli se nepletu kolem 14 000 trenérů :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
Obrovská gratulace putuje k trenérovi @AnChrX který vyhrál cely fantasy turnaj ve fotbale gratuluji. Nerad bych to ještě zakřikl ještě to není oficiální. A jak se vyvedl vám?

Tak já si dal cíl první tisícovku a nakonec jsem asi 621.Jsem spokojen a hlavně bylo to krásné mistrovství,parádní zážitky…

Jak říkáte,základní cíl byl tisícovka.a i když to tak dlouho nevypadalo(před dnešním kolem jsem byl přez 1300),tak nakonec jsem se tam prosmýkl (870).Takže konec dobrý všechno dobré.Ve finále spokojenost.

Já jsem si dal cíl TOP 1, po MS v hokeji, kdy jsem skončil smolně 4. jsem byl namlsaný, ale nakonec až 98 místo. Před semi jsem se nacházel kolem 20. místa a šel jsem buď a nebo a hodil tam celou Anglii téměř :smiley: :smiley:

Děkuji ti :slight_smile: na začátku byl skromný cíl kolem top 1000 ale po základních skupinách sem to měl skvěle rozehrané a začala pořádná bitva. Za celý turnaj sem měl dvě krize ale u dlouhodobých turnajů se i tak dá vrátit zpět do hry o nejvyšší příčky. Rozhodující bylo zařadit do sestavy Meuniera v posledním kole. Byl to skvělý turnaj a krásné MS. Teď nás čekají další výzvy v Het lize a BPL. Hodně štěstí všem a ještě jednou díky!

5 Likes

Já nakonec skončil 448., cíl jsem si nedával… Je to pro mě úspěch, protože se Sazku fantasy ještě učím… Byl jsem zvyklý hrát seznam fantasy, to mě bavilo a před MS v hokeji jsem začal hrát tady a zatím jsem ještě nevychytal ty kroky, co je lepší v bodech, jsem ještě pořád tak ,postižený" pravidly ze seznamu :smile: Ale klasická moje bolest na kterémkoliv fantasy je volba kapitána, tam vždy ztratím tolik bodů… ale tuhle sezonu budu hrát úplně vše, tak si myslím, že se zdokonalím a budu chtít do top 100 :slight_smile:

Nakonec 1011. bohužel jsem vynechal jedno kolo jinak to mohlo být o něco lepší.

Celkově 146.místo. Ještě pár kol před koncem jsem se držel do stovky a potom jsem pár kol nezvládl. I tak spokojenost, po hokejovém MS jsem si trochu spravil chuť.
Velká gratulace @AnChrX k vítězství. Jak se dostal do čela, tak tam už nikoho nepustil. Famózní výkon :+1:

3 Likes

Já to dotálnul na 119. místo a jsem spokojený. Na to, že jsem hodně riskoval a sázel často na jednu kartu, jsem takové umístění nečekal. Před MS jsem si tipoval, že skončím někde mezi první a druhou tisícovkou.