Bude už konečně titul? :)

hc-sparta-praha

Dosáhne letos Sparta už konečně po 11 letech na titul?

Ne, po katastrofě se štramákem se bude vzpamatovávat ještě tři roky.

V hokeji také ne. Kometa je lepší.

Na druhou stranu - hokejová sezóna je tak dlouhá, že opravdu nezáleží, kdo má třeba papírově nejsilnější tým na začátku sezóny :slight_smile: Takže myslím, že HCS ude rozhodně patřit k favoritům na zisk titulu. A Kometa zlatej hattrick nedá :beer:

1 Like

Myslím,že v těchto dvou sportech letos titul nehrozí,podle mně největší šance na titul mají v ragbyové extralize,kde by měli svést boj o titul z Tatrou Smíchov…:smiley:

Já bych ACS letos neodepisoval. To, že se ještě chvíli bude dostávat z italský medicíny je jasný ale. Čeká jí minimálně o 5 těžkých utkání míň než další aspiranty na titul a to se v letos poprvé extra dlouhé sezóně ukáže jako klíčové.

1 Like

Ok Neshpvi…jen jsem tě chtěl trošku vyhecovat…šanci na titul mají všichni…:smiley:

:slight_smile: a stejně nakonec vyhraje Banik p*čo a zha rok zase sestoupí :joy: :smiley:

No vidíš,ted si zase vyhecoval ty mně…a tak to má tady na diskuzi být…:smiley:

Taky jsem moc dobře věděl co píšu :stuck_out_tongue: Vždyť jo, tohle k tomu patří :slight_smile: BTW. všimni si, že @Ultrass od soboty radši dělá, že diskuze neexistuje :smiley: :smiley: :slight_smile:

Tak ted jsi vyhecoval i Ultrasse…určitě zareaguje…:smiley::smiley:

No když ono zase toho tolik nedělo, abych musel reagovat😄 cekal jsem více narážek…

:smiley: protože hru hraje málo sešívek. Nebo minimálně jich je málo aktivních :smiley:

Tak oni běžné rypou i jedinci z letne😄

Jinak Neshpvi budu za 14 dní budu osobně přítomen drtivému vítězství Baníku nad Spartou…pořídím fotky z e závěrečných oslav…budou zde na diskuzi…:smiley::smiley:

1 Like

:slight_smile: jévej, to bude bíída. Baník se vrátí nohama na zem a bude pokoj :slight_smile: Jen nechápu demenci proč se hraje v pondělí… Bohužel proti fanouškům se jede dost.

Uvidíme:smiley:…jinak to pondělí je neštastný termín…to máš pravdu…

Pokud se hraje v jednom městě, nebo třeba do 100 km daleko, dá se jet v pohodě všední den. Přes celou zem je to ale fakt průšvih :slight_smile:

1 Like

Tip: Baník - Sparta 1:1

Sparta vpohode vyhra nad Banikom. :wink:

1 Like