Brankar CR

#1

Tak kdo bude zitra chytat za ČR?

#2

Počkej si do zítra a od cca 15:15 to budeš vědět na 100 %.

2 Likes
#3

Myslím že Bartosak a proti Švýcarům Francouz :slight_smile:

1 Like
#4

Souhlasím, dneska bych to viděl taky na Bartošáka. :slight_smile:

#5

Chytat bude Francouz a mimo sestavu jsou Chytil s Moravčíkem :slight_smile:

1 Like
#6

Už sem to taky četl :slight_smile: ale moc to nechápu, ale taky nejsem trenér narodaku :smiley: a toho chytila taky ne:D 19 let 75 zápasu v NHL a nenechá ho hrát ani 4 utok. Před turnajem má Říha 36 hráčů a točí to na turnaju má 25 hráčů a pořád to točí a pořád hledá optimální sestavu. S italame a Rakouskem to už měl být hotové sehrané tým co nastřílí Branky a dodá si sebevědomí a pak s tím sebevědomím vlítne na Švýcary následně na čtvrtfinále ale my ještě prormti Švýcarům budeme něco zkoušet :smiley: ale jak říkám nejsem trenér. Mám jen kecy u piva :wink:

#7

Naopak, celej národ jsme trenéři vždy alespoň 2 týdny v roce :slight_smile: A ti, co hrajou fantasy, jsou trenéři celej rok :slight_smile: Hele za mě ať to klidně vystřídá ještě. MS je turnaj, o kterym rozhoduje 1 zápas - čtvrtfinále :slight_smile: Tak pokud cítí, že jsou někde rezervy - a to rozhodně jsou, tak ať to zkouší dál :slight_smile:

1 Like
#8

Jasný ale zápas na kterým mohl stavět hned první se svedama - nejlepší lajna Jaškin chytil vrana. ( Důrazná rychlá dobrá v zakončení ) ale on je hned rozbil a proti Lotyšsku Jaškin ve 4 lajně a chytil na pivu:)