Body za Olayinku

Zdravím,
tak jsem v pátek zapomněl udělat sestavu pro naši KaprLigu a ve chvíli, kdy jsem se podíval, jak se daří té týden staré sestavě, jsem byl zděšen tím, že u Olayinky je napsáno NEHRAJE. Přitom v derby nastoupil a kromě odehraného času si připsal i asistenci na Masopustův gól. Sice můj tým nebude končit tohle kolo mezi nejlepšími, ale každý bod se počítá. Mohl by mi teda někdo vysvětlit, proč jsem za něj nezískal ani bod? A proč jste ho vůbec stáhli z nabídky pro toto kolo? :thinking::frowning: Děkuji za odpověď

1 Like

Pokud se nepletu, tak byl před tímto kolem přeřazen z útočníka na záložníka, tak proto ti to píše, že nehraje a body tedy asi nedostane, protože záložníci jsou bodování jinak než útočníci.

2 Likes

Áno, presne, ako píše Palic5288. Olayinka v ponuke bol, ale už ako záložník. :slight_smile:

2 Likes

Aha, tak v tom případě je chyba na mé straně, omlouvám se a děkuji za rozumné vysvětlení :wink:

A z jakeho duvodu tu dochazi k prerazovani hracu??? nekdy i hrac ktery hraje v obrane,tak je veden treba na SF jako zaloznik!..a pokud ho v sestave @p3t4rda mel, tak si myslim, ze narok na body za tohoto hrace mel…jestli nee, tak osobne me to prijde trochu necitlive posouzeno…

:thinking: Tak SF je organizátor soutěže a může si přeřazovat posty hráčů,jak chce,na tom nic špatného nevidím,naopak tady vidím plus pro soutěžící,kteří pravidelně ukládají sestavy na každé kolo,pokud tak činíš,tak si všimneš,že Olayinka je veden jako záložník a dáš ho mezi záložníky,kdo sestavy pravidelně neukládá…jeho smůla :wink:

2 Likes

Ahoj, snažíme se mít soupisky co nejaktuálnější. Pokud tedy byl Olayinka vedený nejdříve na webu SKS jako útočník a pak mu změnili pozici na záložníka, přehodnotili jsme pozici i my. Body pak logicky za pozici útok nezíská kvůli férovosti rozdílného bodování.

1 Like

Navíc pokud by někdo z hráčů zaznamenal změnu pozice, mohl by si vložit hráče do sestavy i podruhé na správné místo. A pokud bychom původní pozici bodovali, získal by dvojnásobek bodů, v případě kapitána dokonce čtyřnásobek.

1 Like

A to nejde toto kolo “rucne” dobodovat Olayinku jako zaloznika i kdyz ho treba @p3t4rda mel na pozici utocnika v soupisce??? Jen me to prijde dost prisne- hral, delal body, ale kvuli zmene pozice nebyl bodovan… :frowning:

Bohužel to nejde no…

1 Like

Fajn :slight_smile: Diky za osvetu.