Asistence L.Krajicka u 3 golu Trince

Omlouvam se opet za vyruseni,ale zapas Trinec-K.Vary je dohran a chybi,aspon mne body za nahravku L.Krajicka na 3 gol Trince,ktery vstrelil M.Stransky.Diky.

Není tak dlouho dohraný. Myslím, že to doplní, ale označím si to tu na případnou poznámku. Dík :slight_smile:

O.K.Diky za odpoved.Ja koukal na stranky tady,ale tady je uz cca 10 min napsano,zapas dohran a u vsem ostatnich body sedi.

Já myslím, že mu spíš tu asistenci sebrali…

Tak tomu bych se nedivil,pokud se jedna o me hrace,…Ale zatim ji tam porad ma,…-.takze???

Nemá, je pouze na livesportu. Tam už to později vetsinou nepřepisují. Jinak je asistence aktuálně Musila.

L
.Krajicek ma asistenci na Livesportu i na cz.vysledky,coz jsou ofiko prameny.D.Musil nema prihravku ani na jednom .
Podle mne se ceka,ale ja jdu spat,nebot jdu do prace a po praci jdu na zapas vrhat.Koulema do kuzelek,.-xddtam si budu asistovat sam,.D.

Ahoj, jelikož pracuji od září nově jako analyzátor extraligy pro kouče a hráče, tak jsem se ti na celou situaci podíval na záznamu videa a mohu svatosvatě prohlásit, že druhá asistence patří jednoznačně Davidovi Musilovi, Musil hraje s číslem 6, Krajíček s číslem 5, proto asi ta záměna. Občas i některé akce luštím třeba 10x, ale věř, že tady to bylo zcela jednoznačné, na livesportu asi zaměnil někdo čísla. Takže Krajíčkovi žádnou asistenci tady nepřipisovat :slight_smile:

1 Like

O.K.Tak je vse vysvetleno.

cz.vysledky nebo co to píšeš fakt nejsou ofiko zdroj :wink: Jinak díky @Foppas365 a @zorzz za přezkoumání. Já ty asistence nikdy neřeším chvíli po utkání, protože stejně bývají doplňovány až po pár hodinách. Hezký pondělí všem)

A co jsou prosim tedy oficialni zdroje-Livesport,ci mate nejake vlastní.Nebot třeba livesport a cz výsledky jsou totozne…

Na livesportu, výsledcích nebo onlajnech jde o práci jedince, který musí jednat rychle a bojuje s mnoha nepříznivými faktory (třeba když mi hokejbalisti šermující hokejkami odpinkli notebook na zem a vyletěla z něj baterka). Jejich údaje jsou ověřovány a opravovány jen výjimečně. Spolehnout se lze skutečně jen na oficiální zdroje (hokej.cz, fortunaliga.cz, premierleague.com, uefa.com, atptour.com…).

4 Likes

+++ nhl.com :smiley: :stuck_out_tongue:

1 Like