Argentina a jejich výkon

Tak co si myslíte ?
Za mě absultně nezaslouženě postoupili, Nigérie měla mít jasnou penaltu, když Rojo nebo kdo tam žongloval s balónem na ruce a ani přes video nic, podle mě mu to sjelo po ruce, než aby si to tam přímo zahlavickoval :frowning: … Asi zase hráli fortnite…
Argentina potřebovala dat gól a měla 1. větší šanci ze které dala gól… :frowning:
Messi působil tak strašně nesportovně… Zdržoval a simuloval… Škoda, že postoupili :frowning:
P

2 Likes

Za mě dnes byli prvně jasně lepší. O té penaltě co mluvíš, taky bych ji písknul, ale i podle komentátorů to podle pravidel penalta nebyla. A každopádně i kdyby jo, tak zas ta první penalta co kopali, podle mě jasně vymyšlená a vrátila nemohoucí Nigerii do hry… Postup sem Argentině nepřál po zápase s Chorvatskem, ale v posledním kole si to zaslouženě uhráli…

Povídáš blbosti …dle pravidel penalta Rojovi určitě odpískaná neměla být a penalta kterou jim naopak zapískal ta byla neskutečně přísná…souboj kterej byl jeste na hraně v zápasech jsou horší zákroky než tohle při rohách a nic…a Nigérie si za včerejší výkon určitě nezasloužila postoupit

2 Likes

Argentina hraje zatím úplné vajica :smiley: ale postoupila, což je pro ně nejdůležitější, tak jak nám včera ukázal Diego :smiley: :smiley: :slight_smile: Teďkom bude zkouška proti Francii, která zatím taky nepředvání bůhví co :slight_smile: Snad přes ní postoupí a uvidíme zápas mezi Portugalskem a Argentínou :slight_smile:

Když si nastrelí sám, penalta se nepíská, to mas pravdu, ale přišlo mi, že si to zahlavičkoval někam k ramenu, pak se to odrazilo do vzduchu a znova na jeho ruku (alespoň já jsem to tak viděl, proto bych pískal…)
První půlku Argentina jasně lepší, o tom žádná, ale když potřebovali dat gól, nebyli se schopni dostat k bráně… Tot můj názor :slight_smile:

1 Like

Tahle byla navíc podle mě taky jasná, vysoká noha jak vyšitá, nohou mu přejel po hlavě, jak kolíky, tak celou nohou…

1 Like

No já myslím,že spíše uvidíme zápas Francie-Uruguay…Portugalci by už v té době měli přistávat na letišti v Lisabonu a Argenntinci v Buenos Aires…

1 Like

já si zase myslím, že to bude Portugalsko-Francie, protože byť se zdá Uruguay být ve výborné formě, tak za mě jejich útok zatím neotestovala žádná pořádná obrana (max Egypt a i proti němu málem vyhořeli) a nepotkali žádný pořádný útok což o portugalcích se dá říct, protože hráli proti 2 betonářům a proti vždy kvalitním Španělům, což je podle mě na tento veledůležitý zápas lépe připravý ikdyž nemají tolik hvězd, ale i to jim může pomoct, protože mají velmi vyvážený tým až na CR7, který se vymyká