Anulace? 19. září

Je tady někdo, kdo taky měl napsáno, že se dělá sestava jen pro 19.9 a teď je tam napsáno i 20.9 ? Navrhuji anulaci. Mám foto, jak to bylo vypsané. Myslím, že by to bylo fér.

:thinking: Myslím,že se mýlíš,jeden zápas včera a další dnes…klasika…v pořádku…všechny zápasy máš seřazeny v dolní liště…aspoň tedy můj názor na tuto záležitost :slightly_smiling_face:…hezký víkend :beers:

1 Like

Anulace není třeba. Tady vše v pořádku. Jen mě zaráží, proč se nerozběhl zápas MLADÁ BOLESLAV : KOMETA BRNO. Doteď napsáno, jako by se zápas nerozběhl. Body nezapočítány.

Napovědět ti mohlo to že vybiras hráče z více týmu :slight_smile: vždy to jde jen z hráčů kteří se účastní daného vypsaného kola :slight_smile: a tentokrát tam byli všichni :slight_smile: taky sem si všiml že je tam psaný jen 19.9. ale po tom co se nehrálo v úterý protože byl jen jeden zápas by čtvrteční skládání jednoho zápasu nedával smysl.ikdyz třeba spojení úterního a čtvrtečního zapasu by nebyla špatná myšlenka

2 Likes

Jasně, nedávalo smysl, ale ten rozpis byl jednoznačný a ne jednou se v minulé sezoně stalo, že jsme skládali tým na jeden zápas… Jako v pohodě no, ale je potreba tohle hlídat. Já myslel, že bude čtvrtek a pak vypisou pátek samostatně.

Jasný:) v úterý sem psal že je škoda že se neskládá i z jednoho zápasu :slight_smile: beru to tak že čím víc duelu tím líp :slight_smile:

V Info boli normálne vypísané všetky zäpasy kola a do zostavy sa takisto dali vybrať hráči zo všetkých tímov. Myslím si, že nie je dôvod na anuláciu. :slight_smile: :wink:

V tomhle případě by to spojení úterka a čtvrtka nedávalo smysl, oba dva dny hrál Třinec, a tak bys nemohl reagovat na zranění, či změnu brankáře apod., což je smyslem.

3 Likes

iiii Tady není co řešit, anulaci nečekám, ale férove by to bylo, to snad uzná každý. Vždycky je a byl zásadní rozpis. Tady je jasně napásno : " Tvoříte sestavu pro 19. září" a to byl jedniný zápas. Myslím, že to každý tak trochu cití, ale chápu, že někdo si nahrál hodně bodů, tak se toho vzdát nechce, ale objektivně to k anulaci je, byla to chyba od tvůrců hry.

jezis co tady furt resis ??!, je snad uplne jedno co je nebo neni napsano v naky hlavicce ?!, treba tam davaji datum uvodniho zapasu celyho kola…, nejdulezitejsi snad je z kolika zapasu si mel na vyber hrace a mels tam snad cely kolo ne !?, tak tady furt nebrec, neskutecny todle…

Klídek tady hoši. :slight_smile: Myslim, že je to více než jasný, že anulace nedává smysl. Stejně tak ale @Sandokan nemá smysl se navážet do někoho, že brečí. Takhle tady nekomunikujem. :beer: