Aktuality, názory, nápady a hlášení chyb - CS:GO

Ahoj trenéři,

pokud jste při hraní CS:GO Sazka Fantasy narazili na nějaký problém, nebo máte návrh na zlepšení, dejte nám tu vědět!

Nebo napište na fantasy@sazka.cz.

Děkujeme a hodně štěstí!

7 Likes

Hráči Matys a Morissko nemají připsané body za první kolo. Opravíme to co nejdříve.

2 Likes

V zápase Cryptova - eEriness máme problém s výsledky, které zdaleka nemáme kompletní, pracujeme na řešení.

5 Likes

Ahoj, tvořím sestavu na další kolo, a když si chci hráče seřadit podle detailnějších kritérií (počet bomb plant, defuse, kills, deaths atd…) tak u všeho svítí 0. Nevím jestli to tedy není tím, že se u všeho píše “průběžné výsledky” a nečeká se na úplné uzavření prvního kola, nicméně zatím to nefunguje jak má. Díky

2 Likes

Je to tak, první kolo stále není vyhodnocené, výsledky nejsou schválené. Bude to zítra.

2 Likes

Ve druhém kole máme omylem hráče queztone dvakrát.

Jeho dražšího klona jsme deaktivovali. Pokud ho budete mít v týmu, pokusíme se ho nahradit tou levnější verzí.

3 Likes

První kolo je definitivně vyhodnoceno. Ještě jsme museli opravit clutche a teamkilly.

Výherci budou kontaktováni emailem. Děkujeme za trpělivost.

Ve druhém kole očekáváme rychlejší vyhodnocení!

2 Likes

dobrý den, vyhrál jsem a s výhrou v této soutěži nemám ještě zkušenosti, mohl by mi někdo poradit, jak si vyzvednout těch 500kč?

4 Likes

Dobrý den, o výhře budete kontaktován na email, pod kterým jste zde registrován.

3 Likes

Dobrý den, na stránkách týmu mám napsané že hráč moriisko nenastoupil do týmu, přitom hraje. Poprosím o opravení chyby a počet bodů se neukazuje u něho. Děkuji

2 Likes

U hráče queztone (Sampi) ve 2. kole je uvedeno že do zápasu nenastoupil, ale normálně hraje.

3 Likes

Díky,

oba dva hráče opravíme.

2 Likes

Dobrý deň, bol som emailom oboznámení s výhrou. Aké kroky musím podniknúť aby som si tu výhru mohol prevziať? Ďakujem

1 Like

Dostanete další mail, kde to bude napsáno.

1 Like

Dají se k tomuto"sportu" někde najít nějaké tabulky,výsledky,statistiky?Jako vodítko pro nás starší,kteří nemají o této hře vůbec ponětí,ale rádi by si to zkusili?
Díky

2 Likes

Zde jsou výsledky minulých kol naší ligy:

Pro odhadnutí šance na výhru daného týmu doporučuju se podívat na kurzy na SazkaBetu: Sazkabet - kurzové sázky, live sázení | Sazka.cz a tam si najít naší ligu.

Dle toho si říct, kterým týmům věřím, a z nich vybírat hráče.

Potom přímo ve fantasy jsou statistiky, včetně důležité statistiky specializací, podle které lze odhadnout, koho dát na kterou pozici.

Takže 1) vybrat si týmy 2) z nich si vybrat hráče na správné pozice 3) vejít se do 100 mil.

Super.Díky.To mi chybělo.

1 Like

Zdravím, postavil jsem si team v CS GO Sazka Fantasy a team se mi neuložil, i přesto že mi to psalo že bude zařazen.

Když se začíná hrát a uzavře se soutěž, tak se týmy nějakou dobu ukládají. Několik minut to pak může vypadat, že tým není zařazený do soutěže, protože je ještě v procesu ukládání.

Podíval jsem se, a tým na 3. kolo tam máš v pořádku.

1 Like

Napadlo by mě,že by mohly být body i za knife kill :wink: